×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. marts, 2017
Drukāt

Nosaukti vainīgie e-veselības ieviešanas lietā (10)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijušais Nacionālā veselības dienesta direktors Māris Taube.

Kļuvuši zināmi dienesta pārbaudes par e-veselības ieviešanu rezultāti.

Nosaukta virkne personu, kas kādā konkrētā brīdī bijušas atbildīgas par projekta īstenošanu.

Tostarp ir arī bijušie Nacionālā veselības dienesta vadītāji Māris Taube un Daina Mūrmane-Umbraško. Tāpat Veselības ministrijas ziņojumā tiek norādīts uz nepilnīgu SIA “Lattelecom Technology” darbu.

Dienesta pārbaudes komisijas ieskatā par neveiksmīgu e-veselības projekta realizāciju ir atbildīgi NVD direktors un dienesta attiecīgā departamenta vadītāji, kā arī iepriekšējo finansējuma saņēmēju institūciju vadītāji un to projektu vadības vienību vadītāji.

Ziņojumā arī norādīts uz trim faktoriem, kas negatīvi ietekmēja projekta gaitu. Tā ir nepietiekama finansējuma saņēmēja kapacitāte projekta 1. un 2. kārtā, kā arī slikta darbu organizācija. Kā arī tas, ka otrās kārtas izstrādei tika atvēlēts pārāk mazs laiks, kā rezultātā SIA “Lattelecom Technology” bija grūtības nodrošināt atbilstošu darbu kvalitāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Nu un – naudas jau nav – vai pareizāk klusajos kontos jau ir… – tas pārējais naivajiem ticētājiem, ka valsts ierēdņi spēs kaut ko izdarīt bez kārtīga nobiruma…

 2. Vēl tikai tāds mazsvarīgs sīkums Atbildēt

  Jānosauc vainīgos veselības obligātās apdrošināšanas lietā.

 3. naudu paņemt prot, logola

 4. Obligātās veselības apdrošināšanas novilcināšanā vainīgo nav?

 5. Redz kas atklājās ,bet veselibas ministre Nav vainiga par savu nekompetenci ,kam tādu ministrieni ja vina neko nejēdz

 6. Tik grūti bija atrast vainīgos? Vai tikpat grūti un ilgi būs jādomā ,kā sodīt un vai likt pārstrādāt savu brāķi? Jāšaubās gan. Atkal paies gadi,un rezultātā nav garantijas,ka neiznāks ČIKS.

 7. un kur to pārējo vārdi? Atkal ar pusmuti runājam?!

 8. Tikai 2 vainīgie? Savādi.

 9. un? viņi taču nav miruši, Umbraško ministre satiek katru dienu!

Draugiem Facebook Twitter Google+