Latvijā
Kriminālziņas

Nošautā Bunkus kolēģi piesola līdz 10 000 eiro par vērtīgu informāciju1


Advokāts Mārtiņš Bunkus tika nošauts Rīgā, Aizsaules ielā 1, 30.05.2018.
Advokāts Mārtiņš Bunkus tika nošauts Rīgā, Aizsaules ielā 1, 30.05.2018.
Foto -LETA/Zane Bitere

Bunkus birojs šodien, 21.jūnijā, ir izsludinājis līdz 10 tūkstošu eiro lielu atlīdzību par vērtīgu informāciju, kas palīdzētu atklāt advokāta, maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību, tā portālu “La.lv” informēja Bunkus biroja darbinieki.

Birojs ir piesaistījis speciālistus šīs informācijas saņemšanai un apstrādei un tālāk sadarbosies ar Valsts policiju. Birojs nodrošinās pilnīgu informācijas konfidencialitāti.

“Izsludinot atlīdzību, mēs ceram izmeklēšanas gaitā uzturēt uzsākto intensitāti un atrast nozīmīgus faktus, kas apstiprinātu vienas vai otras versijas pareizību. Policija aktīvi strādā, taču pagājušas ir vairākas nedēļas un negribam zaudēt laiku. Ceram, ka atlīdzība dos pavērsienu izmeklēšanā,” saka Jekaterina Galuška, Bunkus biroja vadītāja.

Galerijas nosaukums

Atlīdzībai nav termiņa ierobežojuma un tā tiks izmaksāta personai vai personu grupai, kuras sniegtā informācija dos nozīmīgu vai izšķirošu pavedienu, lai atklātu noziegumu un notvertu vainīgos.

Personas, kuru rīcībā varētu būt vērtīga informācija, tiek aicinātas sazināties pa tālruni: +371 200 93 332 vai e-pastu: palidzi@protonmail.com.

LA.lv