×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
23. janvāris, 2017
Drukāt

Noskaidro bojāgājušo nirēju personības Slokas karjerā. Par pazušanu ziņoja kolēģi

Meklēšanas darbu laikā Slokas karjerā. Foto - VUGDMeklēšanas darbu laikā Slokas karjerā. Foto - VUGD

Policija noskaidrojusi bojāgājušo nirēju personības Slokas karjerā.

Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe informē, ka atrastās personas ir 1971.gadā dzimis vīrietis un 1976.gadā dzimusi sieviete. Lai noskaidrotu nāves iemeslu, tiks veikta ekspertīze.

Par personu pazušanu ziņoja kolēģi. Taču policija neatbild uz jautājumu, vai nirt liktenīgajā dienā devās vairāk cilvēku.

Policijā sākts kriminālprocess par personu bezvēsts prombūtni, taču tagad lietu pārkvalificēs pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumu pret personas veselību, ziņo LETA.

Jau ziņots, ka četras dienas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji no Rīgas, Zemgales un Vidzemes, kā arī brīvprātīgie ūdenslīdēji, soli pa solim pārbaudīja Slokas karjera akvatoriju, meklējot cilvēkus.

Meklēšanas darbus apgrūtināja karjerā esošais apmēram 10-15 cm biezais ledus, jo tas ne tikai samazināja redzamību zem ūdens, bet arī lika ievērot īpašus drošības pasākumus – ūdenslīdēji vienlaikus varēja pārbaudīt tikai 20 m rādiusu ap āliņģi un līdz ar to bija jāveido vesela virkne ar āliņģiem, lai pārmeklētu visu Slokas karjera akvatoriju.

Svētdienas, kad uz ledus esošais sniegs jau bija vairākās vietas nokusis, tika veidotas kontrolatveres un spīdināta gaisma, lai pārbaudītu lielāku ūdens platību. Vienā no šādām kontrolatverēm tika pamanīti gaisa burbuļi un neilgi pēc plkst. 17 cilvēkus izdevās atrast.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+