Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. aprīlis, 2012
Drukāt

Noskaidro plikpaurības iemeslus


andre

ASV zinātnieki noskaidrojuši iemeslu vīriešu plikpaurībai, radot cerības, ka kādu dienu būs zāles tās ārstēšanai, informē raidsabiedrība BBC.

 

Pētījumā, kurā piedalījās vīrieši un peles, zinātnieki atklāja īpašu proteīnu, kas liek matiem izkrist. Turklāt tiekot jau izgatavotas zāles (krēms), kas varētu apturēt matu izkrišanu vai pat ļaut tiem atkal kļūt kuplākiem. Lielākajai daļai vīriešu mati sāk izkrist pusmūžā, bet aptuveni 80 procenti vīriešu līdz 70 gadu vecumam jau šķīrušies no daļas savu matu. Liela ietekme esot gēniem un kādam hormonam. Šie faktori liek sarukt matu folikulām, kas kļūst tik īsas, ka pēdīgi ir pilnīgi nemanāmas. Tas noved pie plikpaurības.

 

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+