Mobilā versija
+16.2°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
17. jūlijs, 2016
Drukāt

Noskaidro sava auguma formu un tai piemērotāko apģērbu!

1. Noskaidro auguma formu!

1no6
auuma-formas

Auguma formu nosaka pēc tā proporcijām, un modē ir paredzēts apģērbs katras formas īpašniecei. Domājot par to, nevajag fokusēties uz garumu un svaru, jāfokusējas ir uz tā formu. Jo gan tievajai, gan apaļīgajai var būt vienas formas augums, tāpat kā īsāka auguma sievietei var būt tādas pašas formas augums kā viņas garākajai draudzenei.

Lai zinātu kāds apģērbs un modes tendences ir tev vispiemērotākās, tev jāzina kādas formas augums tev ir.Katra sieviete ir unikāla, taču visu sieviešu auguma formas var iedalīt piecās grupās: bumbiera, zemenes, taisnstūra, ābola un smilšu pulksteņa.

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu kāds apģērbs ir vispiemērotākais tavai auguma formai!

  1. Noskaidro auguma formu!
  2. "Bumbieris"
  3. "Zemene"
  4. "Taisnstūris"
  5. "Ābols"
  6. "Smilšu pulkstenis"

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+