Mobilā versija
+0.4°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
5. janvāris, 2015
Drukāt

Noskaidrojies, kā izskatīsies Ludzā iecerētā Lūcijas skulptūra

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ludzas novada domes izsludinātajā atklātajā skiču konkursā “Mazās arhitektūras formas – Lūcijas skulptūras skiču projekta izstrāde” uzvarējis Svetlanas Skačkovas-Marčenko meta projekts.

Kā aģentūru LETA informēja Ludzas novada pašvaldības Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ilona Igovena, skiču konkursam tika iesniegts tikai viens meta projekts. To izvērtējot, Ludzas novada domes izveidotā komisija projektu atzina par atbilstošu konkursa noteikumos izvirzītajām prasībām un vienbalsīgi apstiprināja par konkursa uzvarētāju.

Saskaņā ar konkursa nosacījumiem labākās skices autoram tiks piešķirta arī 800 eiro naudas balva.

Leģenda vēsta, ka Ludzas pilsēta tā nosaukta par godu nostāstu un noslēpumu apvītajai senās pils īpašniecei Lūcijai. Ludzas novada dome ir iecerējusi izveidot unikālu vides dizaina objektu – Lūcijas skulptūru, kas veicinātu Ludzas atpazīstamību un būtu paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+