Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
5. janvāris, 2015
Drukāt

Noskaidrojies, kā izskatīsies Ludzā iecerētā Lūcijas skulptūra

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ludzas novada domes izsludinātajā atklātajā skiču konkursā “Mazās arhitektūras formas – Lūcijas skulptūras skiču projekta izstrāde” uzvarējis Svetlanas Skačkovas-Marčenko meta projekts.

Kā aģentūru LETA informēja Ludzas novada pašvaldības Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Ilona Igovena, skiču konkursam tika iesniegts tikai viens meta projekts. To izvērtējot, Ludzas novada domes izveidotā komisija projektu atzina par atbilstošu konkursa noteikumos izvirzītajām prasībām un vienbalsīgi apstiprināja par konkursa uzvarētāju.

Saskaņā ar konkursa nosacījumiem labākās skices autoram tiks piešķirta arī 800 eiro naudas balva.

Leģenda vēsta, ka Ludzas pilsēta tā nosaukta par godu nostāstu un noslēpumu apvītajai senās pils īpašniecei Lūcijai. Ludzas novada dome ir iecerējusi izveidot unikālu vides dizaina objektu – Lūcijas skulptūru, kas veicinātu Ludzas atpazīstamību un būtu paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu?Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+