×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Noskaidros Latvijas ātrāko sulu dzērēju

Foto-LetaFoto-Leta

Lai arī svaigi spiestas sulas ir lielisks enerģijas, vitamīnu un minerālvielu avots, Latvijā viens iedzīvotājs vidēji gadā patērē tikai 9,7 litrus sulas. Sestdien, 12. aprīlī, LIDO Atpūtas centrā (Krasta ielā 76) notiks pirmais sulu dzeršanas čempionāts Latvijā, sacensību laikā tiks noskaidroti Latvijas ātrākie sulu dzērēji individuālajā un ģimeņu disciplīnā. Tāpat ikviens varēs izpildīt testu un noskaidrot, tieši kura sula viņa organismam ir vispiemērotākā.

 „LIDO sulīgais čempionāts” tiek organizētas aprīlī, kas Latvijā jau izsenis tiek uzskatīts par sulu mēnesi – laiku, kad mostas daba un maltītes iespējams bagātināt ar veselīgajām bērzu un kļavu sulām. Tomēr uztura speciālisti aicina atcerēties un iekļaut svaigi spiestās sulas ikdienas ēdienkartē arī citos mēnešos, jo tās satur 95% cilvēka organismam nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu.

„LIDO sulīgais čempionāts” notiks 12. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 16.00. Ikviens interesents ir aicināts pārbaudīt savu meistarību un veiklību ne tikai svaigi spiesto sulu dzeršanā, bet arī to pagatavošanā. Latvijas ātrākie sulu dzērēji saņems vērtīgas balvas – „Stollar” sulu spiedes un LIDO dāvanu kartes. Dalību sacensībām ikviens var pieteikt līdz 11. aprīlim LIDO Draugiem.lv lapā – www.draugiem.lv/lido.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+