×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. maijs, 2013
Drukāt

Noskaidros sezonas labāko Leļļu teātra iestudējumu un aktierus

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Leļļu teātris, turpinot iesākto tradīciju, arī šogad aicina lielos un mazos skatītājus līdz 9.jūnijam nobalsot par teātra 2012./2013.gada sezonas labāko aktrisi, aktieri un izrādi gan latviešu, gan krievu trupā.

Par labākās aktrises jeb “Leļļu pavēlnieces” titulu latviešu trupā šosezon sacenšas Lienīte Osipova, Dace Vītola, Audra Pētersone, Dana Lāce, Silvija Bitere, Santa Didžus un Vija Blūzma, bet krievu trupā – Jūlija Meščerjakova, Nadežda Bahvalova, Aleksandra Brunere, Olga Larina, Lilija Sūna un Irina Kalniņa, aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Anda Dzenīte.

Uz labākā aktiera jeb “Leļļu pavēlnieka” titulu latviešu trupā pretendē Edgars Kaufelds, Artūrs Putniņš, Anrijs Sirmais, Miķelis Žideļūns, Valdis Vanags, Daumants Švampe un Pēteris Šogolovs, bet krievu trupā – Ļevs Birmanis, Vladimirs Grigorjevs, Aleksandrs Jonovs, Mihails Liņevs, Rodions Kuzmins un Deniss Martiņaks.

Savukārt uz labākās izrādes statusu skatītāju vērtējumā latviešu trupā sacenšas šajā sezonā tapušie jauniestudējumi – latviešu trupā tā ir izrāde “Brīnumpērlīte”, “Divas Lotiņas”, “Jampadracis Ziemassvētkos”, “Ronja-laupītāja meita”, “Trakulīte sandalīte”, “Sarkangalvīte” un “Pavasara atmoda”, bet krievu trupā – izrāde “Brīnumpērlīte”, “Smilšu pasakas” un “Tāšu namiņš, ledus namiņš”.

Balsot par savu favorītu var gan Leļļu teātrī, dodoties uz izrādi un aizpildot aptaujas anketu rakstiski, gan internetā Latvijas Leļļu teātra mājaslapā “www.lelluteatris.lv”.

Visas aptaujas anketas, tostarp elektroniski aizpildītās, piedalīsies izlozē, tāpēc anketā noteikti jānorāda balsotāja vārds un tālruņa numurs. Desmit veiksminieki laimēs divus ielūgumus uz sezonas noslēguma izrādi “Skroderdienas Silmačos”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+