×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. februāris, 2014
Drukāt

Noskaidrotas “Amigo” Dzintara dziesmu finālistes

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa "Aarzemnieki" ar dziesmu "Cake To Bake" uzstājas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases jeb "Dziesmas 2014" pirmajā pusfinālā "Palladium" koncertzālē.

Noslēdzoties “Amigo Dzintara Dziesmu” otrajam pusfinālam, kļuvušas zināmas visas deviņas pretendentes, kas 1. martā lielajā noslēguma koncertā cīnīsies par pirmās sezonas uzvarētājas titulu. Otrajā radio pusfinālā visvairāk balsu ieguva grupas “Sestā jūdze” spēlētā “Iebrien manā saulrietā”, apsteidzot “Jūrkant” “Meitene mana”, “Balto Lāču” “Mazā Daina” un Ievas Sutugovas un violetā ceriņu kora “Lillā limuzīns”. No abiem pusfināliem populārākā piektās vietas ieguvēja izrādījās “Paldies latiņam”, ko izpilda apvienība “Aarzemnieki”.

Pēc pirmā pusfināla janvāra beigās četras dziesmas jau bija nodrošinājušas vietu finālā un līdz ar to arī iekļuvušas tautā iemīļotāko dziesmu izlasē “Amigo Dzintara Dziesmas 2013”.

“Amigo Dzintara Dziesmu” finālistes:

SESTĀ JŪDZE – “Iebrien manā saulrietā”

JŪRKANT – “Meitene mana”

GALAKTIKA – “Sauc atpakaļ”

BALTIE LĀČI – “Mazā Daina”

ZVAIGŽŅU LIETUS – “Agrs rīts”

MĀKOŅSTŪMĒJI – “Pasaules gals”

APVEDCEĻŠ – “Gauja”

IEVA SUTUGOVA UN VIOLETO CERIŅU KORIS – “Limuzīns”

AARZEMNIEKI – “Paldies latiņam”

Lielais noslēguma koncerts notiks sestdien, 1.martā un to tiešraidē translēs televīzijas kanālā LNT un Latvijas Radio 2 ēterā. Koncertā pavisam uzstāsies 18 grupas un izpildītāji, kas sevi apliecinājuši visas Amigo Dzintara Dziesmu pirmās sezonas laikā, un skatītāju balsojumā tiks noskaidrota galvenās balvas ieguvēja. Koncertu vadīs Roberts Ošiņš un Liene Šomase.

Par “Amigo Dzintara Dziesmām”

“Amigo Dzintara Dziesmas” ir unikāls mūzikas šovs, kurā cauru gadu klausītāju vērtēšanai tiek piedāvāti pašmāju mūziķu jaunākie veikumi, lai sezonas noslēguma lielajā balsojumā noteiktu tās šlāgermūzikas un kantrī dziesmas, kas kļūs par daļu no skaistā latviešu dziesmu mantojuma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+