×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. augusts, 2014
Drukāt

Noskaidroti FITASC Grand Prix Latvia 2014 uzvarētāji kompaksportinga disciplīnā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uzvarētāji: 1. vieta George Degweed, 2.vieta Tihvan Veikko, 3.vieta Mark Marshal

No 2. līdz 3. augustam Rīgas Šaušanas centrā ar medību centra “Purnavu Muiža” atbalstu norisinājās FITASC Grand Prix Latvia 2014 izcīņa kompaksportinga disciplīnā. Par bagātīgo balvu fondu un bisi Blaser F3 divu dienu garumā sacentās vairāk nekā 80 dalībnieki no 11 Eiropas valstīm.


Sacensībās tika noskaidroti labākie šāvēji piecās kategorijās. Vīriešu konkurencē pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja vairākkārtējais Pasaules un Eiropas čempions Džordžs Digvīds no Lielbritānijas. Labākie šāvēji no Latvijas Edgars Galeckis un Ģirts Runnis dalīja septīto vietu. Dāmu konkurencē pirmās trīs vietas ieguva latvietes Agnese Caune (1.vieta), Ira Kirenska (2.vieta), Iveta Galecka (3.vieta). Veterānu konkurencē uzvaru guva Alo Lings (Alo Ling) no Igaunijas, super veterānu kategorijā balvu saņēma Žans Marī Dingins no Francijas un junioru kategorijā Artjoms Blohins no Latvijas.

Lidojumu mērķu uzstādīšanu veica pasaules čempionātu medaļu ieguvējs Ēriks Manshovens no Beļģijas, kurš lidojumu mērķus uzstāda gan Eiropas, gan Pasaules čempionātos.

Rolands Orlovskis, Latvijā lielākā medību centra “Purnavu muiža” īpašnieks un sacensību organizators: “Trešo gadu pēc kārtas vienuviet pulcējām Latvijas un Eiropas labākos kompaksportinga sportistus, lai noskaidrotu FITASC Grand Prix Latvia 2014 uzvarētājus. Jau atkārtoti sacensībās piedalījās stenda šaušanas leģenda un pasaules čempions Džordžs Digvīds no Lielbritānijas, kurš arī šoreiz apliecināja Pasaules čempiona statusu. Esam gandarīti, ka šogad sacensībās piedalījās 84 šāvēji no 11 valstīm, kas līdz šim ir lielākais dalībnieku, pārstāvēto valstu skaits un apliecinājums tam, ka sacensības norit augstā līmenī.”

FITASC Grand Prix Latvia 2014 ģenerālsponsors un rīkotājs jau trešo gadu pēc kārtas ir lielākais medību centrs Baltijā “Purnavu muiža” sadarbībā ar Latvijas Sportinga federāciju.

Plašāk par sacensību norisi un ar uzvarētāju sarakstu iespējams iepazīties Latvijas Sportinga federācijas mājas lapā www.sporting.lv un ”Purnavu muižas” mājas lapā www.purnavumuiza.lv.

Latvijā liekākais medību centrs ”Purnavu muiža” ir dibināts 2008. gadā. Medību centrs medniekiem nodrošina pilnu servisu – plaša spektra preces medībām un medniekiem, ieroču apkopi un remonta darbus, semināru un apmācību organizēšanu. Medību centrā atrodas Baltijā vienīgā slēgta tipa 100 metru šautuve ar modernu aprīkojumu, kā arī interaktīvā šautuve.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.7
Alūksne +11.2
Daugavpils +7.6
Saldus +7
Liepāja +12.2
Jelgava +9
Ventspils +11.9
Limbaži +9
Madona +6
Rēzekne +9
Draugiem Facebook Twitter Google+