×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. marts, 2015
Drukāt

Noskaidroti labākie vīru vokālie ansambļi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

II Latvijas Vīru vokālo ansambļu konkursā augstāko punktu skaitu un Grand Prix saņēmis Imantas Kultūras un atpūtas centra vīru vokālais ansamblis “Harmonija Rīgai” (vadītājs Ārijs Šķepasts), LA.lv uzzināja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC).

LNKC sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika stāsta, ka 19 vīru vokālo ansambļu konkurencē pirmo vietu ieguva Stendes Tautas nama vīru vokālais ansamblis “Stende” (vadītājs Armands Ulmanis). Bikstu Kultūras un atpūtas centra vīru vokālais ansamblis “Optimisti” (vadītāja Astrīda Klāsone) saņēma otro vietu. Trešo vietu žūrija piešķīra trim ansambļiem – Dobeles Valsts ģimnāzijas vokālajam ansamblim “KPTT” (vadītājs Raimonds Bulmers), Latvijas Universitātes vīru vokālajam ansamblim “Dancis” (vadītāja Sarmīte Ančāne-Vilciņa) un LNB Strazdumuižas kluba vīru vokālajam ansamblim “Senozols”(vadītājs Aldis Andersons).

Par labāko vīru senioru vokālo ansambli atzīts Ādažu vīru vokālais ansamblis (vadītājs Gunārs Freidenfelds). Otro vietu šajā grupā ieguva VEF Kultūras pils vīru vokālais ansamblis (vadītājs Vilnis Salaks).

“Sajūtas pēc konkursa ir tiešām pozitīvas! Patīkami pārsteidza daudzveidīgais repertuārs, kuru veidoja ne tikai dziesmas no koru repertuāra un populārās mūzikas, bet arī pašu ansambļu piedāvātās aranžijas, kas priekšnesumam piešķīra vēl lielāku vērtību. Liels prieks par to, ka arī jauni puiši nebaidās dziedāt, jo vīrietis, kas dzied, ir skaists vīrietis!”, stāsta Jānis Ozols, žūrijas loceklis, Pierīgas koru apriņķa virsdiriģents, koru “Maska” un “Pa saulei” mākslinieciskais vadītājs.

Skatītāju simpātiju balvu no Jūrmalas Kultūras centra ieguva Dobeles Valsts ģimnāzijas vokālais ansamblis “KPTT” (vadītājs Raimonds Bulmers) un Durbes Kultūras nama vīru vokālais ansamblis (vadītājs Renārs Juzups).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+