Kultūra
Mūzika

Noskaidroti Nelsona un orķestra “Gewandhaus” koncertu rīkotāji Latvijā 16

Foto-EPA

Latviešu diriģenta Andra Nelsona un Leipcigas orķestra “Gewandhaus” koncertus par 124 500 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa rīkos uzņēmums SIA “Tempus Libero” un biedrība “La bouna Musica”, aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijas (KM) sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Divus koncertus Rīgā ar Kristīnes Opolais dalību un Hakana Hardenbergera dalību par 82 998 eiro rīkos “Tempus Libero”, savukārt koncertu Liepājā par 41 500 eiro rīkos biedrība “La bouna Musica”.

Kā liecina Dzintaru koncertzāles pārstāvju ieraksts sociālajā tīklā “Twitter”, koncerts Liepājā notiks 16.oktobrī, savukārt koncertu laiki Rīgā līdz šim vēl nav izziņoti.

SIA “Tempus Libero” dibināts 2014.gadā. Uzņēmums 2016.gadā strādāja ar 151 564 eiro apgrozījumu, gadu noslēdzot ar 25 494 eiro peļņu. Savukārt biedrība “La bouna Musica” dibināta pagājušā gada aprīlī.

Kā ziņots, KM izsludināja konkursu Andra Nelsona un Leipcigas orķestra “Gewandhaus” trīs koncertu rīkošanai Latvijā, kuriem paredzēts atvēlēt 124 500 eiro, aģentūra LETA uzzināja KM.

Konkursa uzvarētājam līdz šī gada 30.decembrim jānoorganizē trīs Nelsona un Leipcigas orķestra koncerti, no kuriem diviem jānotiek Rīgā, bet vienam – Liepājā. Sakarā ar koncertu skaitu, konkurss iedalīts trīs iepirkuma daļās.

LA.lv