×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. jūlijs, 2013
Drukāt

Noskaidroti spēles “Grand Prix #5” balvu ieguvēji 


Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

10. jūlijā Tukumā, Brīvības laukumā, svinīgā ceremonijā tika apbalvoti spēles “Grand Prix #5” galveno balvu saņēmēji. Ar jaunu auto “Škoda Rapid” turpmāk brauks Tukuma novada iedzīvotāja Skaidrīte Upmane, kurai par godu arī tika izvēlēta apbalvošanas ceremonijas vieta, bet par 24 000 latu bagātāka kļuvusi Valija Maršane no Alojas novada.


“Jūtos vienreizēji, neizsakāmi priecīga!” ar jaunās mašīnas atslēgām rokās smaidot teic Upmanes kundze, kas kopā ar vīru un meitu uz apbalvošanu ieradusies ar 37 gadus vecu žigulīti. “Tas grab un čab, un nav zināms, kurā brīdī var izjukt, tāpēc šis laimests nāk gluži kā no debesīm,” pauž S. Upmane. Viņai gan pašai autovadītāja apliecības nav, tāpēc jauno auto vadīs vīrs. Upmanes kundze loterijā piedalījusies pirmo reizi ar domu, ka varbūt tomēr paveiksies, bet par savu laimestu uzzinājusi no kaimiņiem. “Nezināju, kur aiz prieka likties,” iespaidos dalās laimētāja. Viņa iegādājusies vairākas “Reader’s Digest” grāmatas. Skaidrītes Upmanes meita Inga nonākusi pie atklāsmes, ka brīnumi notiek. “Vecāki no sirds iesaistījās šajā pasākumā. Esmu pārliecināta, ka viņi ar savu attieksmi pret dzīvi, darbu, bērniem un apkārtējiem jau sen ko tādu bija pelnījuši. Tas ir viņu abu mūža laimests,” saka Inga. Laimētājas vīrs Visvaldis teic, ka, ja nebūtu izdevies iziet vecajam žigulītim tehnisko apskati, nāktos jaunu auto pirkt, taču nu par milzu prieku – pilnīgi svaigu braucamo sarūpējusi sieva. Sākotnēji Visvaldis bijis neticīgs, jo apzinājies, ka laimēt varot tikai viens no tūkstošiem, taču nu priecājas līdz ar dzīvesbiedri. “Uz kapusvētkiem brauksim jau ar jauno autiņu,” smaidot lepni saka Visvaldis. Viņam atliek vien sēsties un braukt, jo organizatori sedz arī automašīnas reģistrācijas un valsts nodevas.

Lielās balvas – 20 000 latu – laimētāja Valija Maršane, uzzinot par grandiozo notikumu, aiz laimes apraudājusies, taču līdz galam noticējusi tikai tad, kad saņēmusi rakstisku apstiprinājumu. “Pensijas mums ar vīru ir ļoti mazas. Tagad varēsim paremontēt māju, palutināt bērnus, mazbērnus un paši sevi,” priecājas Valija.

Viņa pie laimesta tikusi, pateicoties savai interesei par vērtīgām un saturīgām grāmatām, ko iegādājusies, lai aizpildītu laiku naktīs, kad mokot bezmiegs. Par to, ka kundze rīkojusies operatīvi un aizsūtījusi savu pieteikumu nedēļas laikā pēc piedāvājuma saņemšanas, viņa ieguva vēl 4000 latu balvu par lojalitāti. Valijas meita Līga atklāj, ka sākotnēji uz vecāku iesaistīšanos spēlē raudzījusies skeptiski: “Tomēr, kad apskatīju viņu pasūtītās grāmatas, sapratu, ka piedalīties ir vērts kaut vai to dēļ vien. Tās ir tiešām vērtīgas, turklāt nekur grāmatnīcās tādas neesmu redzējusi.” Ieraugot mammas vārdu iepretim 24 tūkstošiem, sākotnēji Līgai šķitis – viņa redz to, ko grib redzēt, taču nu, kad saņemts čeks, vairs neesot par ko šaubīties.

Pie 500 latiem “Grand Prix #5” spēlē tika Janīna Ikauniece no Madonas novada, bet pa 250 latiem saņēma valmierietis Jāzeps Bečers un Jānis Kukulis no Skrundas novada. Vēl 200 spēles dalībnieki katrs ieguva veicināšanas balvu – praktisko un vērtīgo pēdu sildītāju 20 latu vērtībā.

Latvijā spēle noris jau piekto reizi un tiek organizēta kopš 2010. gada. Līdz šim apbalvotas vairāk nekā 800 personas. Piektajā spēlē pie balvām tika kopumā 205 spēlētāji. Spēli organizē starptautiskās izdevniecības “Reader’s Digest” pārstāvniecība Latvijā – SIA “RD Baltic”, sadarbībā ar apgādu “Jumava” un VAS “Latvijas Pasts”.

Piedāvājumu piedalīties spēlē saņēma ierobežota skaita nejaušā kārtībā atlasīti cilvēki, kuri, abonējot kādu preses izdevumu, reiz piekrituši saņemt dažādus reklāmu piedāvājumus no “Latvijas Pasta” partneriem. Viņi savā pastkastītē atrada “Reader’s Digest” piedāvājumu un uzaicinājumu piedalīties spēlē.

Lai piedalītos “Grand Prix”, nebijis obligāti jāpasūta kāda no piedāvātajām precēm, taču sava vēlme cīnīties par balvām gan jāapstiprina – nosūtot atbildi. Tiklīdz spēlētājs atsūta nepieciešamos spēles datus, viņš tiek reģistrēts fināla atlasei, lai pretendētu uz balvām. Tiesa, speciālbalvu – automašīnu “Škoda Rapid” – laimēt varēja tikai tie spēles dalībnieki, kas kādu no piedāvātajām grāmatām vai precēm pasūtījuši.

Starptautiskās izdevniecības “Reader’s Digest” grāmatas ir gan par dārzkopību, gan mājsaimniecību, ēdienu gatavošanu, rokdarbiem, veselību utt. Piedāvājums ir ekskluzīvs, jo grāmatas nav pieejamas tirdzniecības vietās Latvijā un tās iespējams iegūt, tikai saņemot īpašo piedāvājumu pa pastu.

SIA “RD Baltic” projektu vadītāja Alise Ķezbere pauž, ka ar piekto spēles “Grand Prix” kārtu nekas nebeidzas: “Mums vēl ir ļoti daudz interesantu grāmatu un preču, ko vēlamies piedāvāt “Grand Prix” dalībniekiem, tāpēc viss turpinās. Ja kādam nav paveicies šajā vai iepriekšējā spēlē, neatmetiet cerību, jo šobrīd varu droši apgalvot, ka pavisam drīz sāksies arī sestā “Grand Prix” spēle!”

 

Publikācija tapusi sadarbībā 
ar SIA “RD Baltic”.

Loterijas atļaujas numurs 3132

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+