×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
23. augusts, 2016
Drukāt

Noskaidroti tēvu 10 mīļākie ēdieni. Un 10 receptes iedvesmai! (1)

1. Putras

1no10
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Varbūt noder!

Tēva diena kā oficiāli svinami svētki Latvijā ieviesti 2009. gadā – to atzīmē septembra otrajā svētdienā –, un kopš tā laika Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” veic dažnedažādas aktivitātes Tēva dienas popularizēšanai ar mērķi sekmēt tēva un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā, kā arī sabiedrībā aktualizēt tematu par tēva nozīmi bērna dzīvē.

Foto – Shutterstock.com

Gaidot Tēva dienu un tai veltīto Tēva dienas festivālu, Rimi Latvia veica sociālo tīklu aptauju, lai noskaidrotu, kādi ir Latvijas vīriešu – vīru, tēvu un vectēvu – iecienītākie ēdieni. Lai iepriecinātu kā tēvus, tā viņu ģimenes, pašus populārākos ēdienus dažādās to variācijās festivālā kopā ar Rimi gardēžiem varēs pagatavot ikviens svētku svinētājs. Tēva dienas festivāls notiks 10. septembrī Rīgā, Vērmanes dārzā.

Tops sakārtots secībā no 10. līdz 1. pozīcijai!

Spēcīgiem vīriem – spēcīgi ēdieni, tādēļ nav pārsteigums, ka tēvi ir lieli putru ēdāji. Putra ir izcils, universāls ēdiens – to var ēst jebkurā diennakts stundā un variācijās. Aptauja liecina, ka tēvu vidū iecienītākās ir tieši latviskās putras: kartupeļu biezputra jeb ķinka, skābputra, zirņu putra, kā arī grūbu biezputra jeb bukstiņš.

Publicitātes fotoPublicitātes foto
 1. Putras
 2. Šašliks vai siļķīte ar vārītiem kartupeļiem un biezpienu
 3. Kūkas
 4. Kotletes vai kāpostu tīteņi
 5. Salāti
 6. Karbonādes
 7. Pankūkas
 8. Zivju ēdieni
 9. Zupas
 10. Kartupeļi

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Ārprāc, kāda putra?! Kartupeļu pankūkas ja no tās ķinkas uzceptu, tad vēl varētu ēst.
  Nu parādiet man kādu vīrieša cilvēku, kas stumj brokastīts putru???:) Vai pusdienās varbūt? Kaut kā Lidiņā nemana nevienu. Tad jau laikam vakarīņas visi ēd putras:)

Draugiem Facebook Twitter Google+