Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
15. oktobris, 2014
Drukāt

Noskaidrots, ko sievietes visaugstāk vērtē vīriešos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ja vīrietis var sievietei likt smieties, tad šī īpašība esot vislabākais, kas pārspēj pat satriecošu izskatu un miljonāra ienākumus.

Tiesa, naudas jautājums nav aizmirsts pavisam. Otrajā vietā visvērtīgāko vīriešu īpašību sarakstā sievietes minējušas prasmi rīkoties ar naudu. Trešajā vietā ar 70% balsu ierindojās prāts. Tikai 65% teica, ka svarīgs ir ārējais skaistums, bet 44% uzskata, ka vīrieša vērtību ietekmē spēja labi nopelnīt. Visbeidzot, 40 % ir svarīgi, lai vīrietis sasniegtu augstus rezultātus karjerā, 32 % – viņa profesijas izvēle, bet 26 % – vīrieša dzīvesvieta un tās komforts.

Šāds jautājums tika uzdots gan sievietēm, gan vīriešiem. Pārsteidzoši, ka arī vīrieši nosauca humora izjūtu kā visvērtīgāko īpašību sievietēs. Efektīva āriene – 67 % balsu, prāts ierindojās trešajā vietā ar 65 %, bet prasme tērēt naudu – ceturtajā vietā ar 55 %.

Pirmajā desmitniekā sieviešu vērtību skalā – dzīves mērķi (45 %), izglītība (41 %), spēja radīt ģimeni (36 %), laba alga (25 %), mājoklis un tā komforts (19 %), profesija (19 %).

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+