×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2014
Drukāt

Noskaidrots, ko sievietes visaugstāk vērtē vīriešos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ja vīrietis var sievietei likt smieties, tad šī īpašība esot vislabākais, kas pārspēj pat satriecošu izskatu un miljonāra ienākumus.

Tiesa, naudas jautājums nav aizmirsts pavisam. Otrajā vietā visvērtīgāko vīriešu īpašību sarakstā sievietes minējušas prasmi rīkoties ar naudu. Trešajā vietā ar 70% balsu ierindojās prāts. Tikai 65% teica, ka svarīgs ir ārējais skaistums, bet 44% uzskata, ka vīrieša vērtību ietekmē spēja labi nopelnīt. Visbeidzot, 40 % ir svarīgi, lai vīrietis sasniegtu augstus rezultātus karjerā, 32 % – viņa profesijas izvēle, bet 26 % – vīrieša dzīvesvieta un tās komforts.

Šāds jautājums tika uzdots gan sievietēm, gan vīriešiem. Pārsteidzoši, ka arī vīrieši nosauca humora izjūtu kā visvērtīgāko īpašību sievietēs. Efektīva āriene – 67 % balsu, prāts ierindojās trešajā vietā ar 65 %, bet prasme tērēt naudu – ceturtajā vietā ar 55 %.

Pirmajā desmitniekā sieviešu vērtību skalā – dzīves mērķi (45 %), izglītība (41 %), spēja radīt ģimeni (36 %), laba alga (25 %), mājoklis un tā komforts (19 %), profesija (19 %).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+