×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. novembris, 2017
Drukāt

Noskaties: filmas “Nameja Gredzens” video treileris (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gaidot Latvijas filmas “Nameja gredzens” pirmizrādi 2018. gada janvārī, LMT Viedtelevīzija piedāvā noskatīties pirmo video treileri ar filmas spilgtākajiem momentiem.

“Nameja gredzens” stāsta par 13. gadsimta leģendu, kur pēc Zemgales valdnieka Viestura nāves par karali kļūst jaunais Namejs. Viņa uzdevums ir nosargāt savu zemi un tautu pret krustnešu tīkojumiem. Filmas „Nameja gredzens” režisors ir Aigars Grauba, producents – Andrejs Ēķis, scenārija autori – Aigars Grauba un Makss Kinnings no Lielbritānijas.

Nameja lomu filmā atveido zviedru aktieris Edvīns Endre, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no seriāla “Vikingi”. Galvenajās lomās redzēsim arī lietuviešu uzlecošo zvaigzni Aisti Dirziuti un Džeimsu Blūru no Lielbritānijas. Tāpat arī filmā spēlē latviešu aktieri Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Dainis Grūbe, Lauris Dzelzītis, Ivo Martinsons, Elīna Vāne un citi.

Ikviens Latvijas leģendu cienītājs aicināts ielūkoties video sērijā “Nameja gredzena aizkadrā”. Tajā skatāmi unikāli kadri no “Nameja gredzens” filmēšanas laukuma – kā aktieri iejutās lomās un senajā gadsimtā, kā cīnījās, kā ģērbās un rotājās. Kā strādāja filmas režisors Aigars Grauba, operatori un kaskadieri, kādas emocijas un atmosfēra valdīja filmēšanas laukumā.

Leģendu video sērija “Nameja gredzena aizkadrā” skatāma LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/namejs. Skatītāji aicināti iesaistīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #NamejaGredzens.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Acīmredzot Grauba uzskata, ka latviešu senči ir tikai truls un nežēlīgs kaušļu bars, kas spēja vien nemitīgi vicināt cirvjus pa labi un kreisi, diemžēl – tas arī vienīgais, ko par latviešiem varēs secināt cittautieši, kas noskatīsies šo filmu.

  2. Filma pat nav latviski! Ir par ko jūsmot! Pat krievijai ražotās filmas Rīgas kīnostudijā dublēja latviski! Latviešu valoda…dog language????

  3. Zemgaļu leģendu atveidos zviedrs, lietuvietis un anglis! Tas skaidri parāda, ka latviešiem trūkst savas latviskās identitātes! Trulums un tukšums…

    • Ne jau latviešiem trūkst latviskās identitātes, bet Maskavā studējušajai un tagad par Briseles naudu ideoloģiskos pakalpojumus sniedzošajai Latvijas “intiliģencei”.

Draugiem Facebook Twitter Google+