Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. februāris, 2016
Drukāt

NOSKATIES: fragmenti no “UgunsGrēka” 1., 100., 500. un arī 1000. (!) sērijas! (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Līdz ar februāri kanāla TV3 skatītāju mājās ieradās arī pašmāju populārākā seriāla “UgunsGrēks” jaunākā sezona ar tās pirmo sēriju, taču jau parīt gaidāmi kādi nelieli svētki, kuriem par godu piedāvājam jums īsu, bet ļoti īpašu video.

Kas to būtu domājis, ka kādam no latviešu seriāliem tas izdosies, bet “UgunsGrēkam” tas izdosies, un jau pavisam drīz – jau trešdien, 3. februārī, – tiks pārraidīta jau 1000. sērija, un tāpēc tam par godu piedāvājam interesantu atskatu uz iepriekšējām apaļo simtu sērijām.

Protams, neiztiekam arī bez fragmenta no pašas pirmās, un tā līdz pat mūsdienām!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šī ,,ziepju opera,, ir varturu psihotrops ierocis domāts tautas gribas un prāta spēju iznīcināšanai, tā līdzīgi kā alkohols,tabaka ,garšas pastiprinātāji lētās desās un narkotikas cilvēku prātus ieved izdomātā gļēvā ,mietpilsoniskā pasaulē.Tas ir uzspiests piedāvājums skatītājiem,līdzīgs uzbāzīgai reklāmai ko nepārtraukti skandina līdz notrulina smadzenes tik tālu ka rodas pieprasījums pēc smadzeņu pilnīgas izskalošanas .
    Tā tiek pilnībā un neatgriezeniski izravēts latviešu darba tikums,vēsturiskā apziņa un strēlnieku gars.

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+