Sports
Basketbols

NOSKATIES: Jaunie aktieri rada dziesmu par godu Biedriņa un Karija draudzībai0


NBA 2012.gada sezona – uz “Warriors” rezervistu soliņa Andris Biedriņš (otrais no kreisās), bet blakus viņam Stefans Karijs (Nr.30).
NBA 2012.gada sezona – uz “Warriors” rezervistu soliņa Andris Biedriņš (otrais no kreisās), bet blakus viņam Stefans Karijs (Nr.30).
Foto: AP/SCANPIX/LETA

Iedvesmojoties no basketbolista Andra Biedriņa video sveiciena kādreizējam komandas biedram NBA vienībā Goldensteitas “Warriors” Stefanam Karijam, topošie aktieri radījuši aizkustinošu dziesmu.

Aprīļa sākumā Karijs izrādīja cieņu vairākiem bijušajiem komandas biedriem, tostarp Biedriņam par to, ka viņi sāka bruģēt ceļu uz vēlākajiem panākumiem. Superzvaigzne uz vienu no spēlēm ieradās Andra Biedriņa kreklā.

Latviešu basketbolists, kurš tieši todien atzīmēja 33. dzimšanas dienu, ierunāja video atbildes sveicienu, kurā bez viena parupjāka vārda arīdzan saka: “Redzu tevi, Stef. Izskaties labi šajā kreklā, vecīt. Ceru drīz tevi redzēt, brāl.” Viņi kopā pārstāvēja “Warriors” no 2009. līdz 2013. gadam, bet pēc Biedriņa aizbraukšanas sākās komandas zelta laiki, kļūstot par NBA čempioniem 2015., 2016. un 2018. gadā. Karijs joprojām ir viens no Goldensteitas līderiem.

Saistītie raksti

Vērojot basketbola miljonāru veco draudzību, topošie aktieri Matīss un Agris ierakstījuši amizantu un gana interesantu dziesmu, vēsta raidījums “Ūdenszeļļi”, kas tiek translēts “Best4Sport” kanālā.

LA.lv