×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
20. augusts, 2017
Drukāt

NOSKATIES: Kā Latvija pieveica Lietuvu pārpildītajā “Arēna Rīga” (1)

Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem starp Latvijas un Lietuvas valstsvienībām ''Arēnā Rīga''.Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem starp Latvijas un Lietuvas valstsvienībām ''Arēnā Rīga''.

Latvijas basketbola izlase sestdien pārbaudes spēlē pārpildītajā “Arēna Rīga” ar 87:77 pieveica principiālāko pretinieci Lietuvu.

Jā, šai spēlei nebija liels svars, punktus tabulā neviens nedod, taču satikšanās laukumā ar tāda kalibra pretiniekiem, turklāt kaimiņiem allaž ir kaut kas īpašs. Kristaps Porziņģis, Dāvis Bertāns &Co demonstrēja saturīgu sniegumu un pelnīti uzvarēja.

“Lai kādā sastāvā lietuvieši ir, viņi zina kā spēlēt un nekad nepadodas. Mēs spēli sākām tā kā vajag sākt. Mani priecē komandas skaitļi statistikā – mums ir tikai desmit kļūdas, kas ir tuvu ideālam. Bija arī sasteigti metieni un pēc tādiem uzreiz pretinieki panāca lūzumu, bet labi, ka spējām nomierināties,” teica Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis. “Lielākais spēles laiks tika sadalīts starp sešiem basketbolistiem, bet milzīgu pienesumu nesa pārējie. Tikām galā paši ar sevi. Visās atlikušajās spēlēs jāpanāk, lai mēs aizvadītu kvalitatīvu basketbolu visas 40 minūtes.”

Jau šovakar 19.30 nākamā pārbaudes spēle pret Rumāniju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+