×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. decembris, 2015
Drukāt

Noskaties: Kā “Melo-M” gatavojas Vecgada vakara dižkoncertam

Ekrānšāviņš no straume.lmt.lvEkrānšāviņš no straume.lmt.lv

Trešdien, 30. decembrī plkst. 19 Rīgas Kongresu namā notiks gada nogales gaidītākais muzikālais pārsteigums – čellu trio “Melo-M” Vecgada lielkoncerts, kura ietvaros čellisti Kārlis Auzāns, Jānis Pauls, Miķelis Dobičins un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte muzicēs iespaidīga čellu orķestra pavadījumā.

“Melo-M” un mobilā televīzija, lietotne LMT Straume piedāvā video ieskatu lielkoncerta tapšanā, kurā mūziķi stāsta par klausītājiem sagatavoto pārsteigumu – populārākās “Melo-M” repertuāra kompozīcijas trio atskaņos kopā ar īpaši izveidotu orķestri, kam dots nosaukums – “Melo-M” Mega orķestris.

Kuplais muzikālais kolektīvs apvieno vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellistus, gan mūzikas skolu audzēkņus un studentus, gan pieredzējušus čella spēles meistarus un seniorus.

“Melo-M” Vecgada lielkoncerts 30. decembrī no plkst. 19.00 būs skatāms arī tiešraidē http://straume.lmt.lv, tiešraide pieejama ne tikai LMT klientiem, bet arī ikvienam interesentam un to iespējams noskatīties gan viedtālrunī un planšetē, gan datorā.

http://straume.lmt.lv/lv/kultura/koncerti/Melo-M-lielkoncerts2/1664

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+