Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
16. jūnijs, 2017
Drukāt

Noskaties! Klajā laists “Pūka” autoram veltītas filmas treileris

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Izlaists treileris filmai “Ardievu, Kristofer Robin!”, kas veltīta angļu rakstniekam Alanam Milnam, grāmatas par lācīti Pūku autoram, vēsta “Fox News”.

Filma stāsta par attiecībām starp Milnu un viņa dēlu Kristoferu Robinu, kurš līdz ar savām rotaļlietām kļuva par nemirstīgās bērnu grāmatas iedvesmotāju. Stāsts attīstās uz Pirmā pasaules kara fona, jo tieši šajā nemierīgajā laikā grāmata rakstīta.

Filmu režisējis Saimons Kērtiss, tajā filmējušies Donals Glīsons, Margota Robija un Kellija Makdonalda. Filmas pasaules pirmizrāde gaidāma 10. novembrī.

Pirmā grāmata par Vinniju Pūku iznāca 1926. gadā, un kopš tā laika lācītis kļuvis par vienu no ikoniskākajiem bērnu literatūras tēliem. Pēc Milna darbu motīviem uzņemtas arī neskaitāmas animācijas filmas, bet nesen “Vinnijam Pūkam” tapis turpinājums “Atgriešanās Simtjūdžu mežā”.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+