Mobilā versija
+16.5°C
Meldra, Meldris, Melisa
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
16. jūnijs, 2017
Drukāt

Noskaties! Klajā laists “Pūka” autoram veltītas filmas treileris

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Izlaists treileris filmai “Ardievu, Kristofer Robin!”, kas veltīta angļu rakstniekam Alanam Milnam, grāmatas par lācīti Pūku autoram, vēsta “Fox News”.

Filma stāsta par attiecībām starp Milnu un viņa dēlu Kristoferu Robinu, kurš līdz ar savām rotaļlietām kļuva par nemirstīgās bērnu grāmatas iedvesmotāju. Stāsts attīstās uz Pirmā pasaules kara fona, jo tieši šajā nemierīgajā laikā grāmata rakstīta.

Filmu režisējis Saimons Kērtiss, tajā filmējušies Donals Glīsons, Margota Robija un Kellija Makdonalda. Filmas pasaules pirmizrāde gaidāma 10. novembrī.

Pirmā grāmata par Vinniju Pūku iznāca 1926. gadā, un kopš tā laika lācītis kļuvis par vienu no ikoniskākajiem bērnu literatūras tēliem. Pēc Milna darbu motīviem uzņemtas arī neskaitāmas animācijas filmas, bet nesen “Vinnijam Pūkam” tapis turpinājums “Atgriešanās Simtjūdžu mežā”.

Pievienot komentāru

Koncerts, pēc kura zināsim Dziesmu svētku "Zvaigžņu ceļā" likteniPiektdien, 21. jūlijā, plkst. 21 Bastejkalnā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs iepazīties ar Simtgades Dziesmu un deju svētku Noslēguma koncerta "Zvaigžņu ceļā" repertuāru Rīgas pilsētas kolektīvu izpildījumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+