Sports
Citi sporta veidi

NOSKATIES: Maira Brieža un Marko Huka cīņas labākie momenti 7

Tas bija iespaidīgi, skaisti un pārliecinoši – Maira Brieža boksa šahs pret Marko Huku par visiem simts procentiem attaisnoja uz sevi liktās cerības.

Lūk, labākie cīņas momenti un patīkamais iznākums – latvietis tagad ir Pasaules Boksa padomes (WBC) pasaules čempions pirmā smagā svara kategorijā.

Briedis uzvaru izcīnīja pēc tiesnešu lēmuma, jo bokseri aizvadīja pilnus 12 raundus. Latvietim uzvaru piešķīra visi trīs tiesneši.

Paredzams, ka Mairis Briedis Rīgā atgriezīsies šodien pulksten 17.25 ar reisu no Varšavas. Pelnījis čempiona cienīgu sagaidīšanu!

Saistītie raksti

Jauno pasaules čempionu gaida pāris mēnešu atpūta, bet naudīgajā boksa pasaulē Brieža komandai tagad ir cits vārds. Arī cita cena. Ar Briedi boksēt gribēs daudzi, šo titulu būs jāaizstāv un šī josta nav mūžīga. “Nākotnes plāni ir lieli, tāpat interese par mums. Publiski par iecerēm vēl negribu runāt, lai nenoskauž. Varu tikai pateikt vienu – mēs nebaidāmies ne no viena un esam gatavi šo titulu aizstāvēt jebkura versijā,” saka Brieža menedžeris Als Siesta.

Briedis un viņa komanda – arī Sandis Kleins, Mareks Osovskis, Agris Freija, Gatis Irbe, Dmitrijs Lučņiks, Raimonds Zeps un Als Siesta – mājās brauc ar padarīta darba sajūtu un prestižo WBC čempiona jostu.

LA.lv