×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
2. aprīlis, 2017
Drukāt

NOSKATIES: Maira Brieža un Marko Huka cīņas labākie momenti (7)

Latvijas bokseris Mairis Briedis. Foto - LETALatvijas bokseris Mairis Briedis. Foto - LETA

Tas bija iespaidīgi, skaisti un pārliecinoši – Maira Brieža boksa šahs pret Marko Huku par visiem simts procentiem attaisnoja uz sevi liktās cerības.

Lūk, labākie cīņas momenti un patīkamais iznākums – latvietis tagad ir Pasaules Boksa padomes (WBC) pasaules čempions pirmā smagā svara kategorijā.

Briedis uzvaru izcīnīja pēc tiesnešu lēmuma, jo bokseri aizvadīja pilnus 12 raundus. Latvietim uzvaru piešķīra visi trīs tiesneši.

Paredzams, ka Mairis Briedis Rīgā atgriezīsies šodien pulksten 17.25 ar reisu no Varšavas. Pelnījis čempiona cienīgu sagaidīšanu!

Jauno pasaules čempionu gaida pāris mēnešu atpūta, bet naudīgajā boksa pasaulē Brieža komandai tagad ir cits vārds. Arī cita cena. Ar Briedi boksēt gribēs daudzi, šo titulu būs jāaizstāv un šī josta nav mūžīga. “Nākotnes plāni ir lieli, tāpat interese par mums. Publiski par iecerēm vēl negribu runāt, lai nenoskauž. Varu tikai pateikt vienu – mēs nebaidāmies ne no viena un esam gatavi šo titulu aizstāvēt jebkura versijā,” saka Brieža menedžeris Als Siesta.

Briedis un viņa komanda – arī Sandis Kleins, Mareks Osovskis, Agris Freija, Gatis Irbe, Dmitrijs Lučņiks, Raimonds Zeps un Als Siesta – mājās brauc ar padarīta darba sajūtu un prestižo WBC čempiona jostu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Atbildēt

    Kas taa par jostu, ja nekur citur pasaulee nepiemin scho ciinu?

  2. Mes ticejam Marim!Prieks un lepnums par vinu un Latviju!

  3. Haha pat smiekligi skatities un tas jums saucas boks. Tikai apkersanas un bloki un neka vairs. Kur grūšana zeme un sisana lielaka neka no ta.Vai tomer tadas cinas paliek vecmodīgas. Pat cilveki uz ielas trakak kaukas boksa neka te.

  4. Vai ir normāls no sākuma līdz galam video?

Draugiem Facebook Twitter Google+