×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
17. augusts, 2017
Drukāt

Noskaties! Unikāli aizkadri no filmas “Nameja gredzens” tapšanas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar lielās zemgaļu un krustnešu kaujas ainām noslēgusies latviešu leģendas “Nameja gredzens” filmēšana. Mobilā televīzija, lietotne LMT Straume piedāvā ieskatīties filmas uzņemšanas aizkulisēs un kuriozos unikālā videostāstā “Filmas “Nameja gredzens” aizkadrā”.

Lielupē, Raga kāpas pludmalē filmētajās kaujas ainās piedalījās filmas galvenie varoņi – Nameja lomas atveidotājs, zviedru aktieris Edvins Endre, britu aktieris Džeimss Blūrs, kurš tēlo Romas pāvesta dēla Maksa lomu, un Lietuvas aktrise Aiste Dirzute, kuru redzēsim Laugas, Nameja mīļotās meitenes lomā. Tāpat arī kaujas ainās piedalījās populārākie Latvijas aktieri un 170 brīvprātīgie masu skatu aktieri, kuriem tika uzticēts īpaši grūts uzdevums.

Šobrīd notiek filmas montāžas process, bet jau 2018. gadā “Nameja gredzens” piedzīvos pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem un LMT Mājas viedtelevīzijā.

Gaidot filmas pirmizrādi, ikviens var ielūkoties 12 epizožu seriālā “Filmas “Nameja gredzens” aizkadrā”. Tajā skatāmi unikāli kadri – kā aktieri iejutās lomās un senajā gadsimtā, kā cīnījās, kā ģērbās un rotājās. Kā strādāja filmas režisors Aigars Grauba, operatori un kaskadieri, kādas emocijas un atmosfēra valdīja filmēšanas laukumā.

Seriāls “Filmas “Nameja gredzens” aizkadrā” skatāms LMT Mājas viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/namejs. Aicinām skatītājus iesaistīties arī Twitter sarunā, lietojot tēmturi #NamejaGredzens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+