×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. novembris, 2014
Drukāt

Noslēdzies festivāls “Bildes”

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 1.novembrī, ar diviem koncertiem Rīgas Kongresu namā noslēdzās festivāls “Bildes”.

Koncertā bērniem uzstājās “Dzeguzīte”, “Jūras akmentiņi”, “Knīpas un knauķi”, “Little Poppy Nando” un Rūta Dūduma, “Podziņas”, “Rasa”, Karīna Tatarinova un “Raibais papagailis”, “Tev un man”, “Vējā”, Marts Kristians Kalniņš ar ģimeni, Ziemeļu ģimene, “Tu un es”, “Ildzēni” u.c.

Veterānu koncertā uz skatuves kāpa “2 no PKPV”, Mārtiņš Bērtulis un Liene Šomase, “Big Al un The Jokers Band”, “Colt”, “Dzidriņas megasistēma”, “Karakums”, Karīna Tatarinova un “Plenēra apvienība”, “Keksi”, “KRASTS”, Lolita Novikova, Juris Pavītols, “Pērkons”, “Projekts”, “Smagi”, “Raxtu Raxti”, “Rīgas viļņi”, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Zane Gudrā un Laima Miltiņa, UFO grupa, Māra Krievkalna, Ēriks Kamarūts un “Vintāža”, Einārs Vītols, “Lapsenes bize”, kā arī “Bilžu” Brāļu orķestris.

Šī ir jau 29.reize, kad festivāls “Bildes” vienā pasākumā apvieno Latvijas dažādu muzikālo žanru izpildītājus un iepazīstina klausītājus ar īpaši pasākumam izveidotiem kopprojektiem. Festivālā ik gadu piedalās citu radošo profesiju pārstāvji – mākslinieki, arhitekti, aktieri, fotogrāfi, žurnālisti, kā arī mūziķu bērni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+