×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. augusts, 2012
Drukāt

Noslēdzies fotokonkurss «Mana neparastā dobe»!

varde_ingriida_kruuminnliepa_132

Noslēdzies “Latvijas Avīzes” sadarbībā ar veikalu tīklu “Maxima” rīkotais fotokonkurss “Mana neparastā dobe”. Iesūtītie darbi apliecināja – ja vien ļaujam savai izdomai vaļu, krāšņu puķu dobi var ierīkot dažnedažādos objektos.


 

“Latvijas Avīzes” redakcijai iesūtītajās fotogrāfijās bija redzams, ka nav nepieciešami lieli finansiālie ieguldījumi, lai piemājas dārziņam piešķirtu unikalitāti un reizēm pat kādu defektu dārzā vai pagalmā pārvērstu par efektu! Lai arī katrā iesūtītajā darbā bija kas atzinības vērts, žūrija – “Latvijas Avīzes” žurnāliste Anda Hailova, lielveikalu tīkla “Maxima” preses sekretārs Ivars­ Andiņš un Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve Ilze Briģe – ir izvēlējusies trīs radošākos risinājumus, kuru autori katrs balvā saņems veikala “Maxima” dāvanu kartes 50 latu vērtībā.

“Bija patiesi interesanti vērtēt iesūtītos darbus – paldies visiem konkursa dalībniekiem, kuri dalījās ar mums ar saviem piemājas lolojumiem. Būtiski šajā konkursā šķita tas, ka piemājas dārzu veidošana nereti ir ne tikai individuāli pūliņi, bet gan rūpīgs ģimenes kopdarbs. Ceru, ka šie radošie risinājumi iedvesmos arī citus “Latvijas Avīzes” lasītājus interesantām idejām saviem piemājas dārziem!” domās dalās viens no žūrijas dalībniekiem, veikalu tīkla “Maxima” pārstāvis Ivars Andiņš.

Par balvu saņemšanu konkursa uzvarētājus lūdzam sazināties ar “Maxima” pārstāvjiem pa tālr. 20283764.

Par vienu no interesantākajiem darbiem žūrija atzina Ingrīdas Krūmiņliepas (attēlā) dobi, kas veidota apkārt neparastam elementam – vardei.

“Tā ir mūsu mājas Karaliene Varde. Pašu vardi, kas lepni rāda mēli un laiž ūdens burbuļus, akmenī izkala mans vīrs. Ūdens tālāk ietek ar akmeņiem izmūrētā baseiniņā. Senā krūze priecē ar kresēm un lobēliju, bet fotogrāfijas priekšplānā redzamie ziedi iestādīti mežā atrastos kara laikā izsprāgušos šāviņos,” skaidro Ingrīda. Žūrijas locekle, Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve Ilze Briģe uzsver, ka īpaši apsveicama šajā dārzā ir akmens izvēle un pašrocīgi veidotā skulptūra.

“Augu kompozīcija šajā dobē jauki papildina pelēko akmens toni, bet šīs kompozīcijas romantisko un vieglo noskaņu veido plīvurpuķe,” komentē I. Briģe.

vilciens_Agra_Vilcaane_13

Otro dāvanu karti žūrija nolēmusi piešķirt Agrai Vilcānei, kura iesūtījusi foto ar vīra gatavotajām puķu kastēm. Īpašas žūrijas simpātijas izpelnījies tieši ziedu vilcieniņš.

“Jāuzslavē saimnieku radošā izdoma un roku darbs. Ļoti veiksmīga ir ziedu izvēle – katrā vagoniņā ir citas krāsas ziedi. Arī pārējās puķu kastes ir izdevušās un, pats galvenais, ir oriģinālas!” norāda I. Briģe.

kuuts_Ilga_Grickevicca_13

 

 

Trešo dāvanu karti no veikala “Maxima” saņem Ilga Grickeviča.

“Lai noslēptu kūts aizmugures fasādi – mēslu kaudzi, kas redzama no lielā braucamā ceļa –, tai apkārt tika saliktas salmu ballītes. Starp salmiem sabērām melnzemi, kur tika sastādītas lielās, dzeltenās samtenes.

Podos sastādītās petūnijas salikām starp ballītēm un atstarpēs sasējām kreses. Malā iesējām garās saulespuķes. Beigās viss skaisti uzziedēja un sakuploja – defekts pārvērtās par efektu,” tā par savu veikumu saka Ilga.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+