×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Noslēdzies Rīgas koru mēnesis, zināmi laureāti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Suminot uzvarētājus, noslēgušās Rīgas Koru mēneša skates, kuras Latvijas Universitātes Lielajā aulā 9., 10., 16. un 17. aprīlī jau tradicionāli organizēja Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienību, LA pavēstīja Anete Pitena.

Gatavojoties Latvijas simtgades Dziesmu un Deju svētkiem, 90 Rīgas jauktie, sieviešu, vīru un senioru kori, kā arī divi jauktie kori no Pierīgas rādīja savu māksliniecisko līmeni un gatavību vasarā gaidāmajiem reģionālajiem koru svētkiem un jau apgūto daļu no 2018. gada Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku Noslēguma koncerta repertuāra.

Ar augstākās kategorijas diplomu un punktu skaitu virs 45, jaukto koru kategorijā šogad par labākajiem žūrija atzinusi korus “Sōla” (diriģents Kaspars Ādamsons), “Kamēr…” (diriģents Janis Liepiņš), “Balsis” (diriģents Ints Teterovskis), Emīla Dārziņa jaukto kori (diriģente Nora Vītiņa), “Jasmīnas kori” (diriģente Agita Ikauniece), kori “Juventus” (diriģents Valdis Tomsons), “Rīga” (diriģente Zane Zilberte), “Austrums” (diriģents Ārijs Šķepasts), “Aura” (diriģents Edgars Vītols), “Sonore” (diriģents Andis Groza) un “Fortius” (diriģente Māra Marnauza).

Ar augstākās kategorijas diplomu un punktu skaitu virs 45, sieviešu koru kategorijā šogad par labākajiem žūrija atzinusi korus “Dzintars” (diriģente Aira Birziņa), “Balta” (diriģente Māra Marnauza), “Minjona” (diriģents Romāns Vanags), “Ausma” (diriģents Jānis Zirnis), “Sapnis” (diriģente Iveta Rīsmane-Lūse) un Rīgas kamerkori (diriģente Gunta Malēvica).

Ar augstākās kategorijas diplomu un punktu skaitu virs 45, vīru koru kategorijā šogad par labāko žūrija atzinusi vīru kori “Frachori” (diriģents Andrejs Mūrnieks).

Koru skates visā Latvijā notiek no 2. aprīļa līdz 7. maijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+