×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
10. februāris, 2016
Drukāt

Noslēgsies Piafas simtgadei veltīto koncertu cikls (6)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

11. februārī plkst. 19 krāšņajā “Splendid Palace” izskanēs dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo un pianista Andreja Osokina veltījums leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas simtgadei, kas pārsteidzis un aizkustinājis klausītājus jau deviņās Latvijas pilsētās, vēsta rīkotāji.

Šo īpašo notikumu ar Francijas Institūta atbalstu kopā ar pasaulē pieprasītāko latviešu pianistu Andreju Osokinu gatavo viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm – Katrīna Gupalo. Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja baudīt gan izsmalcinātu klaviermūziku solo un četrocīgi, gan visdažādākās Edītei Piafai komponētās dziesmas, kuras klavieru pavadījumā dziedās Katrīna Gupalo. Bet kurš no diviem mūziķiem spēlēs pavadījumu – Andrejs Osokins, vai pati Katrīna –, klausītājiem būs pārsteigums.

“100 gadi ar Piafu”, nojaucot robežu starp teātri un izpildītājmākslu, klasisko un populāro mūziku, atklāj stāstu par vīrieša un sievietes mīlestību un tās nepieradināmo dabu iedvesmai pakļautajā mākslinieka dzīvē. Veltījums leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas simtgadei apvienos gan Piafas leģendārākos hītus un īpaši ekspresīvās pēdējo gadu dziesmas, kas daudziem klausītājiem būs atklājums, gan arī klasisko mūziku, kas skanējusi Piafas dzīves laikā, iedvesmojusi viņu un radījusi atmosfēru 20. gadsimta Parīzē – Ravēls, Satī, Stravinskis un Debisī.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Magnificent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Suņi rej, bet, karavāna iet tālāk… Malacis meitēns – ja spēji piesaistīt nelabvēļus un skauģus. Tas parasti pavada lielus talantus.

  3. Bilde laba- viņa rāda, re- krūtis man nav, toties pudele ir! Ha! Ha!

  4. Dzied vina ļoti slikti, biju Liepaajas koncī. bet fotogrāfejas vai nu ar pudeli vai cigareti. Laikam vēl tikai narkotikas vajag pielikt , tad bus iista Piafa.

Draugiem Facebook Twitter Google+