×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Balvu Valsts ģimnāzija – košāka un siltāka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 30. maijā, līdz ar svinīgo skolas gada noslēgumu, noslēdzās arī Balvu Valsts ģimnāzijas rekonstrukcijas 1.kārta, informē Balvu novada domē.

Balvu Valsts ģimnāzijas direktore Inese Paidere pateicās skolēnu, skolotāju un tehnisko darbinieku saimei par pacietību un izturību sadzīvojot ar remontdarbiem gada garumā, lai šodien visi atrastos pie skaistas, nosiltinātas un krāšņas skolas. “Skola ir tapusi citādāka. Tāpēc šodien vissirsnīgākais paldies visiem tiem cilvēkiem, kuri šai renovācijas 1.kārtai ir palīdzējuši realizēties!”

Tieši pirms gada Balvu novada pašvaldība sāka īstenot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) projektu “Balvu Valsts ģimnāzijas rekonstrukcija. 1. kārta”. Šobrīd būvfirma SIA “Vidzemes energoceltnieks” objektā darbus ir pabeigusi, un projekta rezultātā Balvu Valsts ģimnāzija ir ieguvusi skaistu, nosiltinātu fasādi. Ir pilnībā rekonstruēta apkures sistēma, veikta ārējo tīklu rekonstrukcija, ir izremontētas darbmācības telpas un ēdnīca, kā arī nomainīti logi un ārdurvis. Tāpat ir rekonstruēti sanmezgli, daļēji rekonstruēti iekšējie elektrotīkli, pārbūvētas visas projektā paredzētās grīdas, veikta zibensaizsardzības tīklu izbūve, kā arī gaisa aizkaru montāža.

Objekta renovācijas darbos ir ieguldīts vairāk nekā viens miljons. eiro, kur valsts budžeta dotācija sastāda 3%. Pašvaldības finansējums ir 12%. ERAF finansējums – 85%. Būvuzraudzību objektā veica SIA “Jurēvičs un partneri”, bet autoruzraudzība bija Ervīna Ločmeļa pārziņā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+