×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
7. janvāris, 2015
Drukāt

Noslēpumainā nāve Smiltenes mežos – māte joprojām netic dēla pašnāvībai (109)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Pirms pusotra gada – 2013. gada 28. maijā – Smiltenes nomalē, Mežoles ielā, pazuda 35 gadus vecais Juris Kalācis. Viņu atrada tikai 10. jūlijā karājamies egles zarā aptuveni kilometru no mājām, kur pēdējoreiz redzēts dzīvs, un simt metrus no ceļa, kas pa Mežoles ielu ved Pleskavas šosejas virzienā.

Jura māte Ausma Kalāce, kura jau desmit gadus dzīvo un strādā Īrijā, uzskata, ka dēls nav izdarījis pašnāvību pakaroties, bet ka viņs iepriekš nogalināts un pēc tam pakārts. Māte tur aizdomās radiniekus, kuriem, viņasprāt, esot kas zināms, bet, ja nu tomēr ne, tad aizdomās turami vairāki citi. Taču Valkas policija un Vidzemes tiesas apgabala prokuratūra slepkavības versiju neatbalsta. Tikai Jura mātes kategoriskie iebildumi neļauj šo lietu slēgt.

Pievienot komentāru

Komentāri (109)

 1. Mātei-uzaiciniet igauņu ekstresensus un jūs uzzināsiet patiesību, jo viņi spēj noteikt pat pirms 10 gadiem notikušus
  vecus notikumus. Un viņi jums izstāstis visu pa detaļām , tās dienas notikumus.

  • Nu neaicinās māte ekstrasensu, jo ko tad māte darīs, ja ekstrasenss pateiks ( un varbūt jau ir pateicis…), ka dēls līdz pašnāvībai paša mātes novests? Cilvēku apglabājiet pēc Dierva likumiem, tuvinieki , un beidziet detektīvus spēlēt!

  • Ta ari darisu lai uzinatu to baiso mana dela slepkavibu jo es zinu kad mans dels in nogalinats un pec tam pie koka izkarts jo vina drebes uz to norada jo tas visas ir ar kudrainu augsni ka likis nav atradies taja vieta bet ir parvietots pilniba piekritu raivo.

 2. Bet ko gan neveretu teikt par bralenu Janeku kam tevs ar tuksam piena pudelu tiklinu pa galvu sita un nebija spejigs iegut pamatskolas izglitibu un bija izmests no Birzulu, Smiltenes , Gaujienas , Varinu un Palsmanes skolas, un masai ari nebija galva macibas bet gan viriesi, no viena kaimina pie otra staigaja.

  • sen jau pie ekstrasensiem vajadzēja iet! Divaini, ka neviens no jums , kas par slepkavību klaigā, nav to izdarījuši! Normāls cilvēks pie 10 gaišreģiem būtu izskrējis……

 3. Nu ka tad slepkavam tas tacu butu loti izdevigi ja mate vairs neko nedaritu un slepkavas varetu dzivot mierigi talak. Un dels nebija bomzis , delam bija pasnodrosinatais 9 gadus Irija. Un butu bijis ari pasnodrosinatais Vacija ja nebutu nogalinats. Ka ari mamina nelieto alkoholu, un ari dels nebija cietumnieks, nedz ari alkoholikis.

 4. Dēls,taču, faktiski atvadījās no mātes – pateica ,ka viņai dēla vairs nav….. Tās 3 stundas – ar draugiem vai radiem vēl pēdējo reizi padzert.

 5. Man mātes vietā būtu kauns tik ilgi klapatāt dēļ slima alkoholiķa pašnāvnieka. Visi cilvēki atzīst,ka dzērājs,daudziem parādā, staigājis jau ar cilpu rokā…Arī tēvs alkoholiķis kādreiz pakāries…. Dēls faktiski bija arī bomzis, ārstēties negribēja. Vajadzēja tad māmiņai ņemt dēliņu pie sevis- ēdināt,dzirdināt, nevis radiem viņu izguldināt,paēdināt ,kopā sadzert. Diez vai māmiņa pati spētu sadzīvot ar šādu dēlu.
  90-o gadu bērns… Daudzi kļuva nabagi, bērnus nespēja kārtīgi pabarot,apģērbt ,izskolot. No šīem bērniem mūsdienu jaunā dzērāju paaudze ,analfabēti,cietumnieki. Šoka terapijas sekas….

 6. Ja jau vinjsh tim aciimredzami tika nogalinaats un bez zheelastiibas sasists tad meenesi tureets melnos maisos garaazjaa un tad pakaarts tad varbuut maate un maasa pashas no taalaas Iirzemes pasuutija slepkaviibu? Nu tik daudz to pieraadijumu…kaa vinjas to visu zin..un tikai vinjas to zin un redz.pat policija un eksperti neredz….man liekas ka vinjas censhas novelt vainu uz citiem.jo vinjas tachu nebij Latvijaa……padomajam

 7. Varbut vajadzetu beigt kengaties!Lai kads tas Juris bija izmainit vinu nevar.(pasi taka nedzertu.)
  Masai gan jadoma ko raksta,ta var pati tikt uz tiesas sola.Metaties ar vardiem.

 8. Kamit, iespejams tava garaza tika turets mana brala mirstigas atliekas, jo Smiltene runaja ka likis tika turets garaza lielos melnos plastmasas maisos un nosiets lai smaka nav, pirms izkarsanas meza pie koka.

 9. Tak māte, māsa , aizejad uz baznīcu un aizlūdzat par savu dēlu,brāli,(ja vien nekalpojat sātanam) un laujat viņam REST OF PEACE!!!!un beidzat te taisīt tautas tiesu,tas vinu neatdzīvinās….

 10. Sie piradijumi tika panemti no mezoles ielas 4 un tapec tie liecina par pretejo ko es ka mate aizbraucot majas tiku iesniegusi kriminallietu policija un tapec esmu parliecinata kad mans dels ir nogalinats bet policija saka kad viniem nav pavediena. Tad ar so pa vedienu vajadzeja sakt. Kad vel biju Irija to liku darit policijai bet vini ateicas to darit vini neko nedarisot un viniem neko nevajagot.Kad varesot sudzeties kur gribesot neviens tapat neko nedaris un es neka nepanaksot tapat nevis neko nedaris.

 11. Cik bezkauniigi ir mineet vaardus un uzvaardus ja tas tiek skaidri un gaishi pasniegts ka raksts tiek rakstiits ja netiek mineeti vaardi….Man liekas ka Ausmai un Liigai vajadzeetu mazliet pakluseet,,,,,juusu deelj Juris nav aprakts un pashas juus dziivojat Iirijaa, bet mums Latvieshiem ir sava nodoklju nauda jaamaksaa lai vinju tureetu morgaa. Kameer tiesa nav kaadu notiesaajusi par slepkavu tikmeer manupraat ir lieki un bezkauniigi apvainot saveejos un Latvijas Policiju bezdarbiibaa…… Policija un experti nevar teikt ka taa ir bijusi slepkaviiba ja nav paziimju kas par to liecina…Kapeec juus abas censhaties panaakt ka taa ir bijusi slepkaviiba..Ja taa buutu bijis tad vinji to buutu uzreiz pateikushi…

  Apkaunot LP un saveejos savas stulbiibas peec ir vienkaarshi slimi…..Kaa jums abaam nav kauna…

  Liek aviizees rakstus lai abas vareetu komenteet un aizskart cilveekus…Zemiski…..man ir kauns ka juus esat manas radinieces.

  • Pimkart es sim zurnalistam neesmu likusi iet intervet lieta iesaistitas personas si atbildiba jauznemas sim zurnalistam kad vins sis jusu sarunatas mulkibas ir ielicis sini raksta sis raksts bija domats lai atspogulotu policijas darbibu un bezdarbibu nevis intervetu jus ne ari rigas masicu.Es nevienu neapvainoju man gan gribetos zinat kur jus sadas baumas esat nemusi kuras jus seit rakstat ne jau mes gribam panak bet jus gribat iestastit mums ka ta ir pasnaviba kapec jus ta uztraucaties kur vins atrodas ta tacu nava jusu darisana es esmu dela mate ne jus un es esmu iesniegusi kriminallietu ne jus.

  • Jums bija tiesibas ateikties no intervijas bet jus to nedarijat gribejat izcelties ar savam runas dotibam nu tad par sim publicetajam jusu mulkibam prasat atbildibu no si zurnalista.

  • Kaapeec tad jaamin vaardi.?to arii zhurnaalists izdomaaja? Tas kad Latvijas likumdoshana liek jebkuru lietu deeveet par kriminaallietu nedod ne jums ne meitai tiesiibas lemt ka taa ir slepkaviiba.

  • Vai tad tu raksta redzi vardus un uzvardus, tu izlasi velreiz nodrukato rakstu. Un mes vienigi minam lietas patiesos faktus, ja es melotu tad man butu jauztraucas, un jus nekaunaties apganit mana brala pieminu, tapat ka necentaties pat meklet kad pazuda no jusu ipasumiem un jus bijat tie kas vinu pedejie dzivu redzejat. Un kapec tad jus tad neuztraucaties, kad pazuda un kapec tad nepalidzejat mammai meklet.

 12. Man ari bralis izgaja it ka no majas 8.30 ,bet pirms paris minutem bij zvanijis masai un arto viss beidzas,kaut gan braucam uz policiju un ierosinajam kriminallietu,bet ta ar galiem ,un nekada Riga ,bet ciemata ,ta pie mums mekle un vai kadam interese? Ta pie mums strada musu darga policija! Ta ka Jus neko neatradisiet ,tas viss tapat ir skaidrs!

 13. Vienigi Klieva ezera apkartne dzivo tik briesmigi bebri, kas lidzinas lauvam.

 14. Bebri ari uztaisiti gandriz par lauvam, sarga teritoriju.

 15. Paši var nemaz necensties atzīties- Dievs tik un tā sodīs, vēl neviens nekad no Viņa Tiesas nav izbēdzis. Un tos, kuri nemeklē vainīgo ar!

 16. Kad mans dels Juris tani likteniga diena padejo reizi runaja ar mani vins nebija dzeris .

 17. Ja man gan gribetos zinat ka gan alkohola smaka vareja atbaidit dzivniekus, ja alkohols ir gaistosa viela kas izgaro 12 stundu laika, bet Juri tacu atrada tikai pec pusotra menesa, tas nozime ka alkohola smaka pat but nevareja pec vienas diennakts.

 18. Būs tā arī jādara,jāgriežās tiesā. Tas vairs nav paciešams.

  • ej gan uz tiesu. un tad izpeldees tava kriminalatbildiba par lidzzināšu .Labāk jau nu ej labprātīgi piesakies policijā un stāsti visu kā Juris janas mājā gulēja bezsamaņā no traumām.Bet jums bija bail saukt mediķus, jo būtu uzreiz redzams ka sists nevis piedzēries. Tad meklējāt padomnieku………ka jadara tā lai to visu noslēptu,un izdomājāt……….NAIVIE ! jūs domājat ka neviens neko nemanīja ? ja kādu iebaida un piedraud tad protams ka klusē. Bet cik ilgi sidsapziņa izturēs ??? Cerēja Jura pazusšanu norakstīt uz ārzemju rēķina ,ka Latvijā nav kas viņu meklē. Tikai paspēja pazvanīt mātei . Bet tika atnemts telef. Jūs visu paši labi zināt kas notika tālāk . Ka no prieka par vina naudu tika līksmots uz nebēdu. Sakāmvārds ir . bet tie pārāk ilgi neklusēs. Nervi neizturēs…….

 19. Es bralena un masicas vieta griestos tiesa par goda un cienas aizskarshanu, ja kads to ir izdarijis, tad noteikti ne vinji, briesmigi ta dzivot, ka tevi vaja 2as ar paranoju slimas sievietes, ka vispar zurnalisti ievieto shadus rakstus, labi zinot , ka **.es ceru, ka vainiigos atradiis, un tiesa bus taisniga!!!

 20. Mana dela lizinga panemtaja masina bagazas nodalijuma ir dazadu pedu nospiedumi lielaki un mazaki un masinas salons un sedekli ar suna spalvam matiem un asins traipiem es so masinu nodevu policijas riciba lai veiktu padzilinatu ekspertizi uz asins traipiem un biologiskajiem materialiem sis ir otrs pavediens ierosinatai kriminallietai.

 21. Vai ĶUZIM NEKAS NAV DARĀMS AR VALKAS POLICIJU JA NOTIEK TUR TĀDAS LIETAS , un piederīgie spiesti versties pie žurnālistiem ???????????

 22. Slikti runāt par aizgājējiem,bet jā taisnība ir kad viņš daudz nedzēra,jo nevarēja daudz izdzert jo dzēra no 200ml glāzēm.

  • Jā, par aizgājējiem slikti nerunā, taču aizdomīgi ir tas, ka paši radinieki, no kuru mājas Juris pēdējo reizi redzēts dzīvs, šajā rakstā neko labu nepasaka par savu brālēnu Juri… Visādi cenšas viņu nomelnot, lai tikai atkratītos no lietas… kas zina, kas zina… un Rīgas māsīca zina stāstīt tikai to, ko “cita tante stāsta”… ne tajās dažajās dienās, kad Juris bija iegriezies Latvijā un pazuda, ar viņu nav ne sazvanījusies, ne kā citādi kontaktējusies…

  • Cik man zinams tad Janeks kops jaunibas dzer ar 200 ml glazem alkoholu un visa dzive ir pagajusi migla. Vienigi skaidra ir bijis tad kad naudas aptrukstas dzersanai. Irija ari pelnija 600.00 € nedela , bet vajadzeja man aiznemties no draudzenes naudu 500.00 € lai vins varetu aizbraukt pie teva uz slimnicu kas bija ar vezi slims un mans ex – partneris vinam aviobileti pirka.

   • Zinu so naudu ko meita aiznemas prieks si alkaholika Janeka Singlaka lai pedejo reizi varetu redzet savu tevu bija jaatdot Jurim.

 23. Pievienojums,kopā ar Māsu kurai Meita ir noņemta un dzīvo pie Tēva.

 24. A.Kalāce lai pastāsta Tautai kā ir sanācis,kā tā var būt kad viņas divi Vīri ir uztaisijuši paši sev galu,viens pakāroties(Jura Tēvs),otrs Aivars(civilvīrs) pārgriežot sev vēnas. Paceļās jautājums vai Māte pati nav novedusi savu Dēlu līdz cilpai. Tagad vainojot nezin ko.

  • Starp citu, Ausmai Kalācei Jura tēvs jau daudzus gadus nebija vīrs, Jura tēvs tad jau daudzus gadus dzīvoja ar citu sievieti Mačānos… Un, Juris pirms pazušanas dzīvoja Anglijā, bet māte Īrijā… ja nezini, tad neraksti šeit muļķības!!!

   • Ka ari mamma nebija maja bet gan Smiltenes slimnica ar sazagetu roku, kad Pilmanis Aivars iespejams tika nogalinats dzivokli, jo cilveks nevar pargriezst abas puses uz kakla arterijas un abam rokam venas. Un mans tevs nedzivoja ar mammu kopa kops 1983.gada, vini bija skirusies un vina nu nekadi vinu nevareja novest ne lidz kam.

  • cik es zinu tad Aivars nepārgrieza vēnas, jo viņš viss bija sagraizīts , un cilvēks pats nevar sev gan rīkli, vēnas, un kājas sagraizīt.

  • Vo,shitais labs!!!!!pasaules labakas sievietes!!nelauj bralim atduseties!!!!!!

 25. Viss ko varu pateikt ir tas, ka policijai nepatīk uzņemties lietu kā- slepkavība. Elementāri, pasaki, ka pašnāvība un lieta slēgta, bet kur jāpakustina kāda pelēka šūna smadzenēs, tā tas ir grūti un tt. Man personīgi pazuda nepilngadīgs radinieks, viss ko Vidzemes policisti bija gatavi darīt, tikai pēc 3 dienām sākt meklēt, kamēr prese un nerviem nespieda, tikmēr, nekas netika darīts. Lielākā daļa šo likumsargu to vien zin kā tērēt benzīnu braukājoties vai vispār neko nedarot. Neticu JUMS LIKUMSARGI VAIRS, NETICU. Jums dzīvības nerūp, tik zin kā visu uz pašnāvību novērst.

 26. Viegli jau ir vainot tos ar kuriem tāds alkoholiķis ir dzīvojis. Pašas dzīvo pa ārzemēm un tagad ,kad ir notikusi nelaime meklē vainīgos. Katrai mātei savs dēls ir ideāls,bet tas jau vēl nenozīmē to,ka sabiedrības acīs viņš arī tāds ir.

 27. Tie kas ,,šeptējas” ar mežiem parasti iekuļas parādos. Visticamāk ka viņš bija parādā kādam karēlijas ,,urkam” nevis viņam kāds bija parādā un pēc tām mistiskajām trim stundām izbeidzās ,,parāda pulkstens”.

  • Ja nezini tad nelurksti, jo Krievija vins nevienam parada nepalika, bet vinam gan ir parada 29.000 € un plus ko vins nopirka un tur atstaja vagoninus, zagus, generatoru utt. Jo ir dokumenti kas to pierada nevis tuksa muldesana.

 28. Policija aizmirsusi, pateikt kad mežā kur atrada mana tēta līķi. atstāja baltu striķi un cimdus .. Itkā jau šim striķim vaidzēja būt pie pierādijumiem, jo šis striķis bija ar asinīm un sasiets tā dīvaini.. Un zars tam kokam ir tik tievs kad tur 80 kg noteikti pakārties nevarētu.

 29. Izturību tuviniekiem!

 30. Kads Jurim uzvards?

 31. Vai tad cilveka atstastits sapnis ari ir pieradijums un ir japublice, jo tadas zinas nav sniegtas policijai, jo tas bija tikai cilveka sapnis, kur intresanti zinat zurnalists vareja nemt tadu informaciju, to sapni es atsatastiju pa telefonu, kas skaidri norada uz to ka cietuso sarunas tika noklausitas, kas ir ar kriminallikumu sodama darbiba.

 32. Ka ari es biju pati personigi morga un viss ko redzeju liecina par vardarbibas klatbutni un kliedzosi, roka saliekta un sastingusi uz vedera, vai kads ir redzejis ka pie pakarsanas ir saliektas rokas, jo zemei ir zemes pievilksanas speks un rokam pie pakarsanas ir jabut taisni nostieptam gar saniem, un vai kads ir redzejis ka pakaroties ir galvaskausa vairaki caurumi un ribas lauztas un roka lauzta un vel noteikti ir citi kaulu bojajumi kas nebija vizuali redzami, ka ari apgerbs bija ar kudrainu augsni un tas liecina ka ir bijis aprakts, es nezinaju gan ka pec apraksanas var pats no bedres izkapt un tad aiziet un pie koka pakarties vienkarsi lidz apsurdam ir tas viss ka censas slept slepkavibu. Kas ari si visa informacija tika sniegta zurnalistam, bet neredzu nevienu rindinu, ka no ta visa kas butu uzrakstits.

 33. Žēl Jura dēlu, jo Juris nekad saviem dēliem neteica nē. Atbalstija gan finansijāli, gan morāli…

  • MĀTEI –
   Kaut vienai mātei izdotos pierādīt!!!!!!
   Man – neizdevās…. tikai… sākās draudi…. Mans dēls nāca majās un nepārnāca….. aizturēja iespējamos vainīgos, atlaida… un šodien vēl staigā….. un par mani p-ja tikai smējās, ka es visu izdomājot…. JŪS SAKIET, JUMS UZDOD DĒLU PAR PAKĀRUŠOS….. manu dēlu gribēja vispirms uzdot par noslīkušu (aizsalušā upē, jo bija 02.janvāris kādā gadā), bēt pēc tam teica – viņs nosala!!! Sacela rokas uz galvas, sasita galvas un sejas labo pusi, saplēsa drēbes, izģērbās no virsdrēbēm… apgūlās un nosala….
   SAKIET, VAI TE NAV JĀSMEJAS… cik absurda var būt “izmeklēšana”…. lūdzu, lai TO izbeidz un, lai mans dēls dus mierā… vairs nepiecelšu… bet TIE, kuri TO paveica, nu jau sāk MAKSĀT (pēc Dieva soda)…

   • Jā, diemžēl pirms nosalšanas nereti cilvēki izģērbjas, pat drēbes sakārto kā uz krēsla….

    • Nu cik man ir zinami nosalsanas gadijumi tad neviens gan nav bijis izgerbies un drebes uz kresla salicis, smiekligas tas visas policijas darbibas un izmeklesanas, jo manuprat problema ir sistema, Policija nevelas teret naudu izmeklesanam no saviem fondiem, bet so naudu labak iztere pasi savas premijas un savas darisanas braukajot pa pilsetu. Tapec visi ir nelaimes gadijumi vai pasnavibas un lietas nav jaizmekle un var noslegt.

     • Te, laikam, vajag ārstu!!!! – ja var rakstīt, ka pirms nosalšanas IZĢĒRBJAS!!!! Policists esi? Tā dariet?

    • Tad vēlu tev, izģērbies! Aizej uz upes malu, apgulies- un gaidi, KAD NOSALSI!!!!
     Lai Dievs tev aizmaksā par šiem vārdiem!!!!! x 10!

 34. Juris un pakārties? Meli, meli un vēlreiz meli.

  • protams kad nepakārās.. murgi kautkaadi tie ir..

  • Diemžēl Ogres rajona policija tik tiešām nemaz pat necenšas šādas lietas risināt… cenšas visu novelt uz pašiem cietušajiem(mirušajiem).Vieglas smiltis Aldim..Arī mūsu ģimenē ir šāda, negatīva, pieredze. Turklāt Ogres morgā mirušos apzog…..
   Arī es,no sirds, novēlu,lai Jura mammai izdodas izcīnīt taisnību! Līdzjūtība..

   • Tā arī bija, kad centās PIERĀDĪT noslīkšanu, kas neizdevās, jo biju kopā ar ekspertu, tad – nosala!!!!
    Un teica, ka nauda IR!, tikai kur tā palika?????
    TO pārdzīvot nevēlu nevienai mātei! UN izsaku līdzjūtību Jura mātei! – tikai cīņa ar šīm “vējdzirnavām” ir briesmīgi nežēlīga, jo – pierādit neko NEIZDODAS!!!!! Policijai ir sava versija un TO APGĀZT neviens nevar….
    Bet – ir tāds teiciens: “Ar ko siti, no tā pats kritīsi!”…. dzīve to pierāda, ka nekādi parādi nepaliek, TAS TUR AUGŠĀ VISU NOKĀRTO!
    Lai mūžīgs miers mūsu noslepkavtajiem bērniem!

 35. Izasot līdz galam, situācija liekas cita.

  Mans novēlējums: lai turpina meklēt, bet nenaidojas ar radiem! JA jau bij kāds iemesls pašnāvībai izņemot tieksmi uz destruktīvu dzīvesveidu tad diez vai nu tie varēja būt paša masica un brālēns.

  Ir šitādi pa radiem klaiņotāji dzērāji ari attālināti redzēti.

  • Vai pašnāvībai vai ne pašnāvībai.. Vienīgā ticamā versija varētu likties ar parādu piedziņu saistīta.
   Bet nu ir lieta, protams mistiska. normālam cilvēkam liktos, ka vajag kādu iemeslu, lai kārtos. Vai pa dzērunam var izdomāt tāpat??? Tur jau vēl atkal narkologiem un bij. alkoholiķiem jājautā.

  • pazini manu tēvu , kad sauc viņu par dzērāju?
   Nebija viņš nekāds dzērājs.

   • vajag cīnīties līdz galam,jo policijai ir vienalga, ka tik ātrāk lietu noslēgt un visi gali ūdenī. es jau cīnos no maija, lai pierādītu, ka mans brālis nenoslīka jūrā, bet viņu nogalināja

    • Es ari cinisos lidz galam lai pieraditu kad mans dels neizdarija pasnavibu bet tika nogalinats .

     • Manu tēvu ari noslepkavoja BARĀ,VIENS UZŅĒMĀS VAINU, bet beigas slepkavam iedeva 1gadu nosacīto.Jo man naudas nebija algot advokātu.Tad būtu bijis savādāk.
      CĪNATIES PAR TAISNĪBU,NEĻAUJAT SLĒPT SLEPKAVAS….
      izturību JUMS MĀTE.

     • Es ļoti vēlētos, lai JUms izdodas pierādīt VISU PATIESĪBU, ka jūsu dēls neizdarīja pašnāvību… Bet – ak, vai…. no pieredzes zinu, JUMS TAS NEIZDOSIES, jo – šajā valstī pierādīt nevar neko!!!!! Policisti vaino valsti, ka viņiem mazas algas… – man to visu vajadzēja dzirdēt!!! – tāpēc viņi, lūk, nevarot atklāt īstos slepkavibas iemeslus un “atrast vainīgos”…. smiekīgi līdz asarām…
      JUms, kā ma’tei, varu pateikt vienu – VIŅI VISI AIZIES TĀDĀ PASĀ NĀVĒ, KĀDĀ AIZRAIDĪJA JŪSU DĒLU!!!! VISI – GAN VAINĪGIE, GAN PIESEDZĒJI ( JA TĀDI BIJA!) – visi nesīs to pašu krustu, kuru uzlika Jūsu dēlam; vai viņu bērni! Diemžēl, par tēvu grēkiem biežāk maksā bērni!

 36. Pagaidām esmu izlasījusi tikai 1.sadaļu rakstam. Drīzāk driši vien jārunā par apkārtējo vienladzību. Droši vien tikai mammai vienīgajai tas cilvēks ir patiesi rūpējis. Un ja jūties slikti, arī neej cilvēkos. Un ja blakus negadās neviens, kas tevi pabalsta, parauj līdz, var ari aiziet pa burbuli.

  Es arī visu laiku esmu bijusi cilvēkos un tagad pēdējā laikā gribas tikai sēdēt mājās un ne ar vienu netikties. Par laimi nav pašnāvniecisku domu, bet nav ari’neviena, kam dzīvot. Tas ir apburtais lokas. Kad JAU ir slikti, saproti, ka navienam neesi vajadzīgs. Un ir ļoti grūti kaut ko uzsākt. Tieši tāpat kā ar slīkšanu – kad tiec zem ūdens, tev spēka ir pavisam maz, bet lai tiktu uz virsu, tev vajag divtik spēka cik pat normāli cilvēkam vajadzētu.

  Un ja blakus ir kādi, kas redz, ka cilvēks grimst un nepadod roku, tu vēl jūti, cik pilnīgi esi viens ar sevi. un ka patiešām nevienam nav nekāda starpi’ba – esi tu vai neesi. Izlasīšu rakstu līdz galam, bet domāju manas domas nemainīsies.

  vai mēs nevaram nebūt vienaldzīgi, kad redzam , ka kāds cilvēks ir norobe\zojies un jūtas slikti. tādos brīžos pat mazai sapurināšanai var būt nozīme. Tā ir kā krītoša zvaigznīte, kas naktī pagāda ka kaut kur ir gaisma un būs diena.

  • Mēs esam vajadzīgi, kad un kamēr mums ir labi. Tad mums sarodas daudz “draugu” pie pilnas bļodas.

   Bet pasaule taču ir okeāns. Kurā jābūt tā, kad kad tev ir labi tu pasniedz kādam roku un kad ir slikti zini, ka atradīsies kāds no visa lielā cilvēku okeāna, kas pasniegs tev.

   tā ir briesmīgā šausminošā vienaldzība vienam pret otru.

 37. …un tas darbs Vācijā….tas viss tak ir parbaudāms…kadi zvani pienakuši…no kurienes….vai bijis jau noslēgts līgums par darbu Vācijā….ja runā par dzeršanu,tad dzērāji parasti nodzīvio līdz savai dabiskajai nāvei…kādi iet bojā dzeršanas laikā konfliktos un ir gadījumi ,kad tiešām kādi izdara pašnāvību….
  Kādēļ viņš būtu zvanījis mātei un teicis,ka atlikušas treis stundas….pirms pašnāvības viņš būtu teicis,ka nespēj vairs to visu izturēt un nekam neredz jāgu dzīvē…….

 38. Tas moments par tām trīs stundām….ja tāds zvans tiešām bijis,tad jādomā,ka no Jura ilgāku laiku gribējiuši parādus atgūt un beidzot iedots termiņš…varbūt pat ar domu,ka trīis stundu laikā māte vai māsa….top naudu sagādās….divaini,ka pakāries vietā,kur prblemātiski piekļūt….pašnāvnieks nenoliek sev kādas atlikušas stundas dzīvei un nemeklē sarežģītus pašnāvības apstākļus…..tas līķis izskatās pēc slēpta…..

  • Klievezeda apkārtne laikam ir vispiemērotākā šādam mistiskām nāvēm. Tas jau nav pirmais gadījums.

  • Ja mums neviens gan izpirkuma maksu neprasija un es pat piedavaju parskaitit naudu 700 eiro un prasiju lai vins man pazvana uz kuru kontu parskaitit, bet tad Jana Stipniece teica ka Juris ir koma un ka vinu pie telefona pasaukt nevar un pie Skype ari ne, tad vinai teicam lai sauc atro palidzibu, ja vins ir koma, bet Jana Stipniece teica ka Juri tad vedisot uz Strenciem uz psihiatrisko slimnicu, un tad mes prasijam vai tad kad ir koma ved uz Strenciem vina teica ka paprasisot draudzenem un vinas ari sakot ka vedot uz Strenciem.

 39. sociāli atstumtais Atbildēt

  LR Policija der tikai cepures uzlikšanai , kuras galvenā funkcija ir – papīru sarakstīšana ! Praktiski tā dzīvo uz citu t.i. , uz mūsu rēķina ! Un ,, valdošiem ,, tas ir noderīgi , kad vajag … , bet šeit – paies vēl kāds laiks ( 2 gadi ) un ,, prokuratūra,, ( vēl viens liekēdis ) pateiks – tur neko noskaidrot nevar , krimināllieta tiek slēgta !
  absolūta pornogrāfija !

 40. Nu ko teikt. Lielakoties Latvija mes esam bez rokam, bez atbalsta. Drausmigi.

 41. ieintereseetiiba arii neizklausaas baigaa …

 42. Nu ja vieglāk jau notikušo pasludināt par pašnāvību, nekā pakustināt smadzenes! Ja viņš būtu tur tik ilgi karājies 100 punkti ka dzivnieki vinu būtu saplosījuši.. Ne visi dzērāji ir pašnāvnieki!

 43. Ja jau viņs bija tik daudz cilvēkiem naudu parādā un cik saprotu ne mazas sumas… Tad ticamāk ka tomēr šī ir slepkavība. Un Smiltenes kā arī Valkas policija ir lūzeri. Labāk lai pastāsta vai kāda nopietna lieta ir atrisināta…. Tikai mazie veikalu zaglēni ir apcietināti… Nerunāsim par tādām lietām kā slepkavības…

 44. tas kartejo reizi pierada ka latvija policijai ir vienalga,ka tik atraak pabeigt lietu…vai ari tiesam kads ir iesaistits un megina visu nokluset.nu ta nebutu pirma reize…nesmu nevienu godigu policistu sastapusi.tapat ka man draudzenes navi neizmekleja,uzrakstija pasnaviba…nu ko lai saka,riebjas vienkarsi.vot pasiem notiks kaut kas slikts ar delu vai meitu,tad 100 punkti sacels kajas visu latviju

  • Saprotu, vieglāk ir vainot visā policiju, jo iespējamā patiesība nebūt nav viegli pieņemama tuviniekiem…

  • Tie, kas pazina nelaiķi, pieļauj pašnāvību. Dzerts bija pārāk daudz. Naudas norēķinu stāvoklis depresiju varēja padziļināt.

   • Es gan, kura labi zināja Juri, nedomāju, ka viņš izdarīja pašnāvību… viņš iegādājās, tiesa gan līzingā, minivenu, lai tajās dienās, kad pazuda, dotos strādāt uz Vāciju… un Juris nebija arī tāds dzērājs, par kādu pataisīja paši intervētie tuvinieki…

    • Arii es Juri,pazinu,vienoziimigi varu apgalvot,ka vinjs bija nopietns,straadiigs cilveeks,kas ruupeejas ne tikai pa savu gimeni,bet arii paliidzeja veel daziem labiem kadriem,kas vinju patstaaviigi meedza apcelt,kaa nu kurs maaceeja…
     Visam plus tam,dziivojot ar vinju zem viena jumta,kaut kaa neskita nosliece uz alkaholu,agresiju,divas bindzas alus pie vakarinaam,tas ir tikai normaali,domaaju,ka piekritiisiet!!!
     Taapeec te lieliem muldoniem un taadiem,kam aiz gara laika gribas paironizeet,neticat un neatbildat nemaz…
     Visu cienu tiem,kuriem veel ir saglabaajusies cilveeciiba un liidzjuutiiba………….

  • piekrītu, bet ar policiju ir jācīnās,es jau to daru desmit mēnešus un nedomāju padoties

 45. vajag neapstaties un iet lidz galam

  • cienijama Jura mate,IESAKU GRIESTIES AR DELA BILDI PIE ROLANDA TILTINA,VINS IR DAUDZ PALIDZEJIS SLEPKAVIBAS,VINS PIENEM KATRU OTRO SESTDIENU vALMIERA! LAI JUMS VISS IZDODAS!

Draugiem Facebook Twitter Google+