×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. novembris, 2015
Drukāt

Noslēpumainais lepnums. Kas jāzina, ja tava draudzene ir Skorpions?

sarkana_kleita-664x442

Sievietes-Skorpiona skaistumam piemīt spilgti izteikts mistisks raksturs. Sieviete-Skorpions ir pavedinoša, pašpārliecināta un lepna. Viņu nomoka tikai viena slepena vēlēšanās — viņa gribētu būt vīrietis.

Tikko apzinājusies atšķirību starp zilo un rozā lenti uz mazuļa sedziņas, viņa klusēdama piekrita nēsāt rozā, taču neliekas, ka tieši rozā tai piestāv. Viņas krāsas visdrīzāk ir tumši bordo un vīnsarkanā, kuras diez vai var uzskatīt par maigām vai sievišķīgām. Pat, ja Skorpions, sekojot reiz un uz visiem laikiem apgūtiem spēles noteikumiem, tēlos vāju, pūkainu kaķēnu, atcerieties — viņa nav kaķēns.

Sieviete-Skorpions izturas pret sava dzimuma pārstāvēm ar nicinājumu. To uzjautrina viņu tieksmes apburt mīļoto, paturēt vīru vai čubināties ap bērnu. Viņa nekad nepazemosies līdz tādai rīcībai. Pilnīgi pietiek, ja cieši ieskatās vīrietim acīs, kad viņš dos tai piesmēķēt, un viņš jau atrodas tās varā. Vīrietis nohipnotizēts.

Skorpions apzinās savas pievilcības spēku. Nekad viņa neskries, laužot kaklu, lai satiktos ar mīļoto. Tiks izturēta mierīga, līgana un vilinoša gaita. Dīvaini, bet Skorpionam izdodas izskatīties pavedinošai pat darba kombinezonā.

Padoms vīriešiem: negaidiet, ka Skorpions raudzīsies uz jums uzticama suņa acīm, neceriet, ka viņai uznāks ekstāze, kad iečukstēsiet tai ausī mīļvārdiņus. Atbildot šim maigumam, viņa jūs vērīgi noskatīs, ar reizi izlasot pašas slēptākās domas. Ja jūsu nodomi neizceļas ar nopietnību, labāk flirtēt ar kādu citu. Seit tas ir dzīvībai bīstami.

Tagad atklāšu vienu noslēpumu, kuru uzzinot, daudzi notrīcēs. Sieviete-Skorpions daļēji ir burve. Ar kādu sesto sajūtu viņa vienā acumirklī pazīst savu nākamo izredzēto. Jums nekas neatliek kā pakļauties viņas burvestības varai vai bēgt. Bet — vai vērts?

Sievietes-Skorpiona dabā ir īpašs dedzīgums. Viņā verd kaislības, kaut ārēji izskatās vēsa kā marmors. Tiesa, viņai vārds “kaisle” nozīmē daudz vairāk, nekā ar šo jēdzienu saprot vīrieši. Viņiem kaisle nozīmē vienīgi mīlas priekus. Sieviete-Skorpions ar šo sajūtu dzīvo, kaislīgi mīl vai mežonīgi nīst.

Skorpions pieder tām būtnēm, kurām apkārtējie labprāt atklāj savus noslēpumus, zinot, ka viņai var uzticēties.
Arī personīgos noslēpumus Skorpions rūpīgi glabā. Pat vīram nebūs ne mazākās nojautas par viņas personīgo dzīvi.

Mēģinot kaut ko noskaidrot, vīrs saņems nepārprotamus norādījumus, ka tas nav vēlams. Skorpiona dvēselē ir stūrīši, kuros nevienam nav ļauts iekļūt, turklāt kategoriskā formā.

Neraugoties uz spēcīgi attīstītu individuālismu, Skorpions atļaus savam mīļotajam būt ģimenes galvai. Viņa pieliks visas pūles un enerģiju, lai viņš sasniegtu nospraustos mērķus. Savienojot ar viņu savu likteni, viņa turpinās strādāt, bet tikai tajā gadījumā, ja ģimenes materiālais stāvoklis neizceļas ar stabilitāti.

Skorpions nekad neizteiks pārmetumus liecinieku klātbūtnē, kaut justos pat ļoti neapmierināta. Savas dusmas viņa paglabās attiecību noskaidrošanai vienatnē. Cilvēkos viņa vienmēr atbalstīs dzīvesbiedra viedokli.

Sievietes-Skorpioni dievina māju, kas nes tīrības, mājīguma un izcilas gaumes zīmogu.

Skorpioni neattaisnojami aizdomīgi un greizsirdīgi, bet, uzzinot par patiesu laulības pārkāpumu, viņas niknuma brāzma līdzināsies atomsprādzienam. Nedomāju, ka kādam, kurš ir pie pilna saprāta un skaidras apziņas, gribētos to izbaudīt.

Skorpions spēj uzupurēties veiksmīgas vīra karjeras dēļ. Viņa var pamest apdzīvotu mājvietu un pārcelties uz citu pilsētu; var kādu laiku pieciest mazāku naudas daudzumu, ja ir cerība, ka jaunā vietā viņš ātrāk virzīsies pa karjeras kāpnēm. Pateicoties apbrīnojamam vērīgumam, Skorpions pilnīgi caurskata cilvēkus, izprotot to slēptākās domas un centienus. Tādēļ droši varat paļauties uz viņas cilvēku novērtējumu: viņa nekļūdīgi apzinās, ko katrs vērts un ko no viņa var sagaidīt.

Skorpiona attieksme pret ģimenes budžetu ir mainīga. Brīžiem sīkumaini skopa, brīžiem izšķērdīga. Viens gan jāielāgo — viņa mīl greznību un komfortu, bet tas maksā dārgi.

Attiecībās ar bērniem Skorpions izskatās vēsa un savaldīga, tomēr bērni jūt, ka atrodas drošā aizbildniecībā.

Viņa tos mācīs pārvarēt šķēršļus un sasniegt savus mērķus. Kad bērni paaugsies, viņa palīdzēs izprast tiem cilvēku būtību un pareizi novērtēt ļaužu rīcību. Bērnu talanti gan nepaliks neievēroti un tiks pienācīgi attīstīti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+