Horoskopi un mistika
Horoskopi

Noslēpumus paturi pie sevis! Horoskopi 8.februārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Daudziem gribēsies runāt lieku, taču jāatceras, ja tev ir uzticēts kāds noslēpums, tam jāpaliek pie tevis! Aktivizēsies emocionalitāte, tāpēc centies netērēt savu enerģiju tukšām runām un neiesaisties strīdos. Var pievērsties savas veselības uzlabošanas pasākumiem, kā arī vakara stundas būs veiksmīgas, lai apmeklētu teātri, kino, restorānu vai vienkārši dotos ciemos pie draugiem.

Auns

Iztīri savu dzīvi no visa liekā – sāc ar lietām, un beidz ar attiecībām, kas tevi iztukšo. Saņemot kādu piedāvājumu, nesteidzies ar atbildi.

Vērsis

Samazini emocionālo un fizisko slodzi. Iespējams, ka saņemsi atpakaļ sen aizdotu naudu. Došanās uz veikaliem izrādīsies veiksmīga, taču elektronikas preces gan labāk neiegādāties.

Dvīņi

Nepieļauj domas par neveiksmēm! Tu iegūsi jaunas zināšanas, jaunas iepazīšanās, nospraudīsi savā priekšā jaunus mērķus – dari to bez atskatīšanās pagātnē un bez nepamatotām bailēm.

Vēzis

Līdzcietības un mīļuma diena. Nekautrējies izrādīt emocijas, atzīties jūtās, izrādīt savu mīlestību. Neiesaisties konfliktos un nesūdzies par savu dzīvi.

Lauva

Rīta stundās nevajadzētu ieplānot aktīvas darbības. Ieteicams analizēt rezultātus un noteikt jaunus mērķus. Vakarā ieteicams doties uz teātri, restorānu, kino vai viesos pie kāda.

Jaunava

Vari rīkoties spontāni – tā tu sasniegsi labākus rezultātus. Došanās iepirkties diez vai sagādās gandarījumu, bez tam pats pirkums kalpos īsu laiku.

Svari

Lielisks laiks, lai atteiktos no sliktiem ieradumiem un uzsāktu, piemēram, svara zaudēšanas kūri. Šodien pirmajā vietā liec savas intereses, dari to, kas tev sagādā prieku un gandarījumu.

Skorpions

Neieciklējies uz kārību un noteikumiem, izvairies no garlaicības. Šī ir aktivitāšu diena un ļoti piemērota tam, lai savā dzīvē ieviestu kaut ko jaunu. Esi atvērts jebkurai jaunais pieredzei un nebaidies riskēt.

Strēlnieks

Nav vienkāršs periods. Netērē savus spēkus attiecību skaidrošanai un emocionālām diskusijām. Pēc iespējas šodien tev vajadzētu nodarboties ar tiešām nozīmīgām lietām.

Mežāzis

Ir iespēja paplašināt savu darbību, atrast jaunus investīciju avotus, kā arī tikt pie jauna hobija. Esi uzticīgs saviem principiem, glabā noslēpumus, kas tev uzticēti, nebaumo!

Ūdensvīrs

Šodien atsakies no svarīgu jautājumu risināšanas. Netērē savu enerģiju tukšās runās un muļķīgos strīdos. Tiem, kas mācās, nebūs viegli.

Zivis

Veltī šo dienu ierastām lietām, kuras gaida savu stundu: izrevidē skapjus un dokumentus, sakārto mājokli vai darbavietu. Pēcpusdienā, iespējams, sagaidīsi kādu svarīgu ziņu.

LA.lv