×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
24. marts, 2017
Drukāt

Lai tiktu vaļā no parādiem, politiski represētais spiests pārdot ģimenes relikvijas (64)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Bulduros no Muižas ielas 26. nama iedzīvotājiem grib piedzīt 32 718 eiro par 1305 kvadrātmetriem zemes, kas pēc likumā noteiktā viņiem jānomā no zemes īpašnieka piespiedu kārtā.

Nama iedzīvotājs Imants Šmits stāsta, ka pirms diviem gadiem no apsaimniekotāja saņēmis brīdinājumu par parādu 4299,55 eiro apmērā. Cenzdamies to samazināt, bijušais Jūrmalas mūzikas vidusskolas skolotājs un politiski represētais pārdevis viņam piederošos mūzikas instrumentus, no vecmammas mantotās ulmaņlaiku dzintara krelles, citas dārglietas un ģimenes relikvijas…

“Pie mākslinieka Daiļa Rožlapas gleznām vēl neesmu ķēries. Neceļas rokas, jo tās man viņa paša dāvinātas,” viņš nopūšas.

Jāmaksā teju simt reižu vairāk!

2012. gadā gada nomas maksa Imantam Šmitam bijusi aprēķināta 724,80 eiro apmērā – proporcionāli viņa dzīvokļa platībai. Bet 2013. gadā apsaimniekotāja rēķinā piepeši parādījusies teju sešreiz lielāka summa – 3986 eiro…

“Līdz 2012. gada beigām par zemes nomu maksāju 10,68 latus jeb 15,20 eiro mēnesī,” skaidro Imants Šmits, “bet par 2013. gada janvāri man jau bija aprēķināti 1031,11 lati jeb 1467,14 eiro. Sākot no februāra, mēneša nomas maksa tika noteikta 398,63 lati jeb 567,20 eiro. Mana pensija ir 160 eiro. Dzīvesbiedre gan vēl strādā, uz rokas saņemot 300 eiro. Tik un tā mēs, divi pensijas vecuma cilvēki, nevarējām samaksāt toreiz un nespējam arī pašlaik, tāpēc slīkām parādos. Pēc visiem maksājumiem par dzīvokli, uzturu un zālēm mums pāri paliek 106 eiro… Kaut arī parāda summu, pārdodot ģimenes relikvijas, pašlaik man izdevies samazināt apmēram uz pusi, patiešām nezinu, kā spēšu samaksāt atlikušo. Jo jāmaksā jau arī kārtējie zemes nomas rēķini – kopš šā gada februāra 44,49 eiro mēnesī, vairāk nekā 500 eiro gadā,” atzīst Imants Šmits.

Milzu rēķini arī citiem

Līdzīgus parādu rēķinus saņēmuši arī citi šā nama iedzīvotāji. Šā gada martā Edgaram Šņorem piesūtīts rēķins par 3937,94 eiro parādu. Rēķinu par 2286 eiro SIA “Jūrmalas namsaimnieks” šomēnes piesūtījis arī Edgara mātei Helēnai, kaut arī jau pirms gada viņa aizgājusi viņsaulē.

Ja līdz 1. maijam – nepilnu divu mēneša laikā – šie parādi nebūšot samaksāti, apsaimniekotājs sola vērsties pret iedzīvotājiem tiesā, kas piedzīšot no viņiem gan šos parādus, gan soda naudu par maksājuma kavējumu, gan tiesas izdevumus.

Iedzīvotājiem sūtītajos brīdinājumos apsaimniekotājs norādījis, ka šie parādi esot ne tikai par zemes nomu, bet arī par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem.

Manis uzrunātie nama iedzīvotāji gan apgalvo, ka par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem vienmēr maksājuši apsaimniekotāja noteiktajos termiņos un pilnā apmērā, agrākajiem zemes īpašniekiem tāpat maksājuši arī par zemes nomu. Bet parādos viņus iedzinis pašreizējais zemes īpašnieks – AS “Pilsētas zemes dienests”, kurš, tiesā piedzīdams no iedzīvotājiem parādus, labi pazīstams ne tikai Jūrmalas, bet arī Rīgas iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (64)

 1. Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Vai jūs esat parāds? Vai jums ir slikta kredīta? vai jūs esat noraidījis bankas, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu savu biznesu? Mēs izsniedzam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu sliktajiem / sliktajiem kredītreitingiem. Mēs izsniedzam gan biznesa, gan individuālos aizdevumus ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli, ar zemu procentu likmi 2% apmērā par katru personu un uzņēmumu .. Mūsu aizdevumu programmētājs ir ātrs un uzticams, piemērojams šodien un saņem tūlītēju atbildi. Mūsu Aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek nodrošināta maksimāla drošība. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  Magret james MD / CEO

 2. Dzīvokļu īpašnieki melo lai nemaksātu nomu!!!

 3. Klementija Rancāna īss CV:
  „Jurists”, bijušais IeM operatīvais darbinieks, bijušais Rīgas tiesas apgabala prokurors, VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas loceklis.
  Pensionētais PSRS prokurors (komunisma idejas paudējs) par ko ir izmests 2012.gadā no partijas „Vienotība” un arī dzīvokļu īpašnieku interešu lobētājs, kurš ir māju īrnieku tiesību biedrība „AUSMA” valdes loceklis.
  Dzimis: 1937; dzimums: vīrietis; tautība: latvietis; ģimenes stāvoklis: precējies. Dzīvesvieta: Rīga. Darbavietas un ieņemamie amati (arī amati politiskajās partijās, reliģiskajās organizācijās, arodbiedrībās, biedrībās vai nodibinājumos) vai – ja darbavietas nav – nodarbošanās, statuss: Denacionalizēto māju īrnieku tiesību biedrība “Ausma”, valdes loceklis, jurists. Izglītība: Maskavas Augstākā skola, Minskas juridiskā nodaļa (1972), jurista kvalifikācija. Pašnovērtējums par latviešu valodas prasmi: dzimtā valoda. Kandidāta īpašumā vai valdījumā (arī sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību) esošie nekustamie īpašumi (to veids un atrašanās vietas): zeme, Baldones novadā, (īpašumā); kooperatīvā garāža, Rīgā, (valdījumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā). Kandidātam piederošie valsts institūcijās reģistrējamie transportlīdzekļi (sauszemes, gaisa un ūdens transporta līdzekļi – to veids, izlaides un reģistrācijas gads): vieglā automašīna AUDI 80, izlaides gads 1986., reģistrācijas gads 2000.; vieglā automašīna ŠKODA FABIA, izlaides gads 2008., reģistrācijas gads 2008.

 4. Dzīvokļu īpašnieku lobists- Klementijs Rancāns.
  Kas patiesībā ir šis Klementijs Rancāns?!
  K.Rancāna paustais:
  1. Pašreizējais Vēlēšanu likums ir „šizofrēnisks”.
  2. Vai nebūtu laiks lietas saukt īstajos vārdos un nemaskēties aiz mistiskiem nosaukumiem, jo nav tāda “komunistiskā genocīda”.
  3. “SKDS reitingu dati ir politiski krimināla krāpšana – vēlētājam nolaupa balsi, lai to atdodu par ienaidnieku partijām.
  Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
  Nonsens- šis tips ir bijis iekundzējies VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas locekļa amatā!
  Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
  Rancānam draugos ir arī bijušais čekists Roberts Milbergs ( segvārds- „Sakoļskis”), tad rodas jautājums- Kas patiesībā bija un ir vecais PSRS prokurors Maskavas skolas absolvents„jurists”?
  Ir skaidrs, ka šāda cilvēka darbības ir ļoti kritiski vērtējamas un apšaubāmas, jo neviens Maskavas skolas beigušais tāpat vien nestrādāja PSRS IM struktūrās tādos amatos!
  Varbūt arī Klementijs Rancāns patiesībā ir VDK aģents???!!!

 5. ..tā jau viņiem , nepilnvērtīgajiem plebejiem vajag, lai tik balso par politmafiju vēlēšanās un pārdod savus dzīvokļus par EUR1, nopirkšu!

 6. Piespiedu nomas dēļ zemes īpašnieki vairāk kā 12 gadus nav saņēmuši NĪN kompensāciju no patiesajiem labuma guvējiem, zemes valdītājiem dzīvokļu īpašniekiem kuriem ar likumu ir noteikts pienākums kompensēt NĪN un maksāt zemes nomu, kā rezultātā daudzi zemes īpašnieki ir nonākuši parādos un baidās zaudēt zemi!

 7. Žurnālists nākamajā publikācijā varētu minēt Rīgas Apgabaltiesas tiesneša (vai tiesneses) vārdu, kas 2012.gadā “izšķīra strīdu”? Varbūt kārtējā Iveta Bērziņa, kas “palīdzēja sakārtot” Gulami lietas, vai kāda tikumu māsa, brālis?

 8. Ne jau jūsu parădi interesĕ zemes īpašniekus! Bet gan jūsu nekustamais īpašums!
  Pirmkărt jau, jūs ,jau sen esat pieļăvis kļūdu paliekot dzīvot īpašumă ar dalītu statusu! Zeme vienam,dzīvoklis citam! Žigli părdodiet dzīvokli un viss nostăsies savă vietă. Dzīvoklis tădă vietă visticamăk interesĕs daudzus….!
  Un vĕl! Varat būt drošs. Valsts jums nepalīdzĕs.zemes īpašnieks iesūdzĕs jūs tiesă atņems visu un izmetīs jūs uz ielas….un par tădu iznăkumu parūpĕsies likumdośana!
  ar cieņu bijuśais măkleris Guntars.

 9. Ne jau jūsu parădi interesĕ zemes īpašniekus! Bet gan jūsu nekustamais īpašums!
  Pirmkărt jau, jūs ,jau sen esat pieļăvis kļūdu paliekot dzīvot īpašumă ar dalītu statusu! Zeme vienam,dzīvoklis citam! Žigli părdodiet dzīvokli un viss nostăsies savă vietă. Dzīvoklis tădă vietă visticamăk interesĕs daudzus….!
  Un vĕl! Varat būt drošs. Valsts jums nepalīdzĕs.zemes īpašnieks iesūdzĕs jūs tiesă atņems visu un izmetīs jūs uz ielas….un par tădu iznăkumu parūpĕsies likumdośana!
  ar cieņu bijuśais măkleris Guntars.

 10. Vai nav ģeniāls izdomājums vienam īpašuma zeme bet otris savulaik tur uzcēlis māju un nu kā saka maksā vai arī atdod māju,nezinu nevienu tik brīvu un laupītkāru valsti kura savus pilsoņus ar jebkuriem līdzekļiem cenšas iznīdēt,gan regulāri nodokļu palielinajumi visādi “brīvie” tirgi ka tik valdošie varētu noturēties pie varas.

 11. Kas liek truli padoties? Atbildēt

  !!! 24. marts, 2017 13:38
  Atbildēt

  VISI CIETUŠIE GRIEZIETIES PIE BIEDRĪBAS – Tauta pret zemes dienestu, kontakti Regīnai Ločmelei ir facebook grupā Tauta pret šlitki !!!! APVIENOJAM SPĒKUS!!!

  Un kur jūs bijāt 27.martā 18. 00, kad tur bija jābūt tūkstošiem pie Saeimas cīņā pret NIN jūsu mītnei?

 12. Par ko te vispār aizņem ēteri šie “bēdu stāsti”…!???
  Noma paliek noma!
  Parādnieki paliek parādnieki!
  Sen zināja, ka jāmaksā bet neko nedarīja, varēja taču pārdot un miers..!?
  Bet tagad par kaut ko cepās …?!
  Dīvaini cilvēki!

  • Tiešām dažiem parādniekiem gribās izmēģināt strausa principu- dirsa gaisā, bet galva smiltīs…! 🙂
   Nu palasiet ļautiņi pēdējo 5 gadu tiesas spriedumus!
   Skaidrs, ka jūs esat parādā …!
   Ko jūs vēl čakarējaties dēļ 500 vai cik tur eirām pa 10 gadiem …???
   Dzīvokis taču ir zem sitiena un vērtīgāks …!

 13. “Vai man vecumdienās jāpārdod vienīgais dzīvoklis un pēdējā iedzīve, lai izkļūtu no zemes nomas parādu jūga?” jautā Imants Šmits.”
  Viņš vēl nav sapratis, ka pārdot nav iespējams – neviens nepirks

 14. Zemes īpašnieks Atbildēt

  1. Varbūt parunājam par privātiem zemes īpašniekiem kuriem arī nav maksāts vairāk kā 15 gadi???!!! 🙂
  2. Varbūt parunājam par to, kā māju pārvaldnieki jau sen vienojušies par shēmu, kad katrs dz. īpašnieks “grib” maksāt atsevišķi, bet turpina nemaksāt?
  3. Varbūt parunājam par to kā racionāli var dabūt parādu kurš nav lielāks par 50 eur?
  4. Varbūt parunājam par to cik vājprātīgs ir likums, kas liek vienam zemes īpašniekam tiesāties ar 100 dzīvokļu īpašniekiem?
  5. Varbūt parunājam par to kā iztiesāt parādu 46 eur par laiku no 2012-2014 gadam, kaddz.īpašnieks sen jau notinies uz Angliju!?

  • to zemes "baronam" Atbildēt

   kas tur ko runāt, jo kur vēl lielāks absurds un nejēdzība, ka vienam īpašniekam (“zemes baronam”) “pieder” 100 citi īpašnieki (laikam pareizāk būtu sacīt – vergi vai klaušu dzimtļaudis).
   Likums, kas pieļāvis šādu “privatizāciju” ir galīgi sačakarēts. Tur drīkstēja būt tikai 2 varianti – 1) vai nu zemes īpašniekam īpašumā bija jāatdot arī visas mājas, kas tur atradās, un jāslēdz ar māju iedzīvotājiem īres līgumi, vai 2) privatizēto dzīvokļu īpašniekiem vienīgajiem bija jādot iespēja privatizēt zemi, kas atradās zem viņu mājas. Nedrīkst būt tāds absurds, kā “dalītais īpašums” un “piespiedu noma”. Lūk, kas notiek, ja bijušie komunisti pārtop par kapitālistiem!

 15. jelena FEDOSEJEVA Atbildēt

  Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)

  • jĀ, JĀ, to jau jūs gribētu gan, lai dzīvokļu īpašnieki ņemtu kredītus un “izpirktu” zemi zem savas mājas, kura viņiem pienākas par velti. Skuju jums, maitu klijas!

 16. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa: “Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā “valstī” ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, “atkarību” u.c. taml. “noviržu” diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI CENZĒT, falsificēti “tiesiski sankcionēt” vai vispār “apklusināt” un tamlīdzīgos veidos “audzināt”… Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas dižķibeles apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos “ciniskos klaigātājus” – kā “disidentiski orientētus tipus”, kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus “vaukšķu un reņģēdāju pūļa” masu apziņā?…” (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija “Veltā patiesība.”, 31.07.2009.)
  —–
  .
  Šeit (Muļķu Zemē, t.i.).
  ( iz “O.M.© arChīva”, ‘ANNO’ ~ 2004. gads )
  .
  Šeit svētuļi – bez Dieva,
  Un “ticīgie” bez lūgsnas,
  Šeit “viena trekna rieva”,
  Un “domātavā”… (plūksnas).
  .
  Šeit miljonus var laupīt,
  Un ‘SILES biedros tusēt’,
  Šeit sīkgrašus var taupīt,
  Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.
  .
  Šeit “prezidentos” ie(k)līst,
  Var, ‘ziepējoties’ “zaļi”,
  Šeit “vaukšķiem” ‘veša piesvīst’,
  Kad “valsti” ‘stūrē švaļi’.
  .
  Šeit “karakalpus” fraktē,
  Lai “misijās” šos dzītu,
  Šeit PATIESĪBU slaktē,
  Ar FALŠU “miera” mītu.
  .
  Šeit “likumi” priekš pašiem,
  Tiek “ķēķī” ‘samuļļāti’,
  Šeit “pūļa lupatlašiem”,
  Liek ‘pieliekties uz drāti’.
  .
  Šeit “struktūras” ‘ņem priekšā’,
  Pēc “shēmas”, angažēti,
  Šeit “orgāni” ‘dod iekāš(s)’,
  Kad “panti” ‘piemeklēti’.
  .
  Šeit nauda ‘nepareiza’,
  Pērk “tiesnešus” bez goda.
  Šeit “taisnā” tiesa greiza,
  Triec Temīdu ‘uz poda’.
  .
  Šeit “tiesībsargu” ‘mentiem’,
  Tiek “granti” ‘iedalīti’,
  Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
  Var ‘reņģēdājus’, “glīti”.
  .
  Šeit ienīst “disidentus”,
  Kas “kūda glupo Tautu”,
  Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
  Lai “b(ļ)aurus” plosot kautu.
  .
  Šeit ķērc par “hibrīdkaru”,
  Un ZOMBĒ propagandu,
  Šeit (p)ielūdz “jeņķu” varu,
  Un “sabiedroto” bandu.
  .
  Šeit kviec, ka “krievi nākot!!!”,
  Jau gadiem “ilgtspējīgi”,
  Šeit cer, ka NATO sākšot,
  Drīz karu, “sadraudzīgi”.
  .
  Šeit “euro buferzōnā”,
  Grab tanki (“šrotā” pirkti),
  Šeit OKUPANTIEM fōnā,
  Rukšķ “patrEJoti žirgti”.
  .
  Šeit “troļļi virtuāli”,
  Tiek ‘fraktēti pa lēto’,
  Šeit zombētie vemj sāli,
  Uz Dvēselēm, kas rēto.
  .
  Šeit cena Sirdsapziņai,
  Ir ‘polšs’ un blašķe alus,
  Šeit maksā “plašsaziņai”,
  Lai ‘sabāž dūņās galus’.
  .
  Šeit “pūlim” sen ‘pie kājas’,
  Ko ‘ļerzā’ “varas balsti”,
  Šeit ļaudis pamet Mājas,
  Un mūk uz svešu valsti.

  Šeit “valsts” uz savu Tautu,
  Spļauj, apņirdzoties skaļi,
  Šeit nav (?), kas pretī bļautu =
  Zeļ MUĻĶU zeme, zaļi…

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 17. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 18. Gribējāt vīzēs staigāt un kartupeļus ēst- lūdzu!

 19. Mūsu mazmājnieku partija jau 26 gadus pakārto likumdošanu tā, lai Jūs, dārgie tautieši, atrāk viens otru noēstu, aizbrauktu un izmirtu ! Mums, pie vienas vietas, ka Jūs nav. Galvenais, kad mani Rimkevičš aizsūtīs atkal dekrētā, man būtu lielāka “māmiņas alga” ! Un, galvenais, lai Maksātnespējas Aģentūra būtu maksātspējīga mums !

 20. Ka jau teicu – atbildibas slogs uzgrusts uz tautas pleciem,valdibas darbonas mazga rokas nevainiba un par labu darbu sev jaunas premijas ieskiebj……….Pardos onkulits ari gleznas un ko pec tam/???????? Vel paliks valsts ko notirgot – tikai kurs tadu sudu sacakaretu pirks,tapat savaks kad aborgeni vainu izbrauks vai izmirs…………pat tadas domas redz rodas..,nu vai negribas aizdomaties kapec ????????

 21. VIDs tevi iemācīs, kā dzimteni mīlēt, maita, tev vēl jābūt vienai zelta zobu protēzei un katrā nierē pa vienam pusdārgakmenim un vispār, priekš kam tev divas nieres, ja tu vari dzīvot ar vienu. Vai tad tu nesaproti, ka valstij nav par ko iepirkt vārītas patronas, smerdeli. Nekāda patriotisma.

 22. Vecajam labs 3. Žiksis, es varētu kādus 500 piemest…! 🙂
  Atradies Jūrmalnieks uz svešas zemes…!!!

 23. Kārtējais plānprātiņš kurš nav pildījis savu īpašnieka pienākumu, rūpēties par savu īpašumu uv godīgi veikt visus nepieciešamos maksājumus- NĪN, zemes noma, elektrība, gāze, ūdens utt.

  Par ko te vēl diskutēt!

  Noslānīt viņu tiesā pēc pilnas programmas, lai pārējie nemaksātāju gnīdas zin kas būs ar viņiem!!!

  Iedomājieties kādā attīstītā valstī nemaksāt gadiem nomas maksu…!
  Paliktu ar pliku dirsu un vēl parādā!!!!

 24. Beidzot proletariāts tiks pelnīti nopērts…! 🙂

 25. Līdzīgi darbojās boļševiki ,lai kulakus iznīcinātu kā šķiru viņiem uzlika nesamaksājamus nodokļus tad izvēle Sibirija vai kolhozs.

 26. denacionalizēt īašumu izrādās var dažādi. vienkārši izdarīt visu, lai cilvēki paši atdod savus īpašumus un vēl paaudzēm paliek parādā. un nekur vagonos nav jāved. konsolidēti:)

 27. Nu kā jūs nesaprotat?! Latvijā taču ir demokrātija un mūsu demokrātiski ievēlētā valdība pārstāv un īsteno valsts iedzīvotāju vairākuma gribu. Tātad cilvēku izputināšana, iedzīšana neatmaksājamu parādu jūgā un izlikšana no dzīvokļiem ir valsts iedzīvotāju vairākuma griba, kuru īsteno mūsu demokrātiski ievēlētā valdība, izdodot šim nolūkam vajadzīgos likumus un citus normatīvos aktus. Cik jauki, ka pie mums ir demokrātija, nevis kaut kāds riebīgs totalitārisms! Totalitārā valstī visus šādus demokrātiskās valdības pieņemtos normatīvos aktus un likumus despotiski atceltu dažu dienu laikā un labticīgajiem ieguvējiem, kuri sviedriem vaigā šo pilsētas zemi ir priekš sevis izfīrējuši, to vienkārši atņemtu un pasludinātu par pašvaldības īpašumu par kuru pašvaldības iedzīvotājiem nav jāmaksā nekas.

 28. VISI CIETUŠIE GRIEZIETIES PIE BIEDRĪBAS – Tauta pret zemes dienestu, kontakti Regīnai Ločmelei ir facebook grupā Tauta pret šlitki !!!! APVIENOJAM SPĒKUS!!!

  • Vajadzēja nosaukt īstajā vārdā- PARĀDNIEKU BANDA! 🙂
   Lai nolādēti visi parādnieki-zemes īpašnieku pazemotāji un citi deģenerāti…!

 29. VISI CIETUŠIE GRIEZIETIES PIE BIEDRĪBAS – Tauta pret zemes dienestu, kontakti Regīnai Ločmelei ir facebook grupā Tauta pret šlitki !!!! APVIENOJAM SPĒKUS!!!

 30. Jāved tik Latvijā iekšā musulmaņi. Tie noteikti samaksās visas tās lielās zemes nomas naudas un dzīvokļu īri arī. Samaksās tā, ka tiem lielās naudas prasītājiem vairs neko vairāk nevajadzēs. Un kad vieniem būs tā labi samaksāts, citi arī sāks pārdomāt vai viņiem tik labu samaksu vispār vajag.

 31. Mīļie cilvēki,tas ir drausmīgs genocīds pret tiem iedzīvotājiem! Un kāpēc to pieļauj visas tās instances.kurās tie cilvēki sūdzējušies? Kādā Latvijā mēs dzīvojam,nu jau tāpat kā 90.gados! Bandītiem visas priekšrocības!!!

  • a huļi, tagad tikai tikai pamodies… vecā aita, saki paldies, ka tev vēl nepiedzen parādus ar pajaļņiku pakaļā

 32. Ja kā maitas putni Atbildēt

  maksātnespējas administratori aizkulisēs stāvot gaida savu dienu tiesā ko par to saka TM un Nacionālā Apvienība kuras rokās ir šī ministrija?

 33. Vējoni, Kučinski, Rasnač, Kozlovski – ko jūs par šito domājat?

 34. Un šitais tagad ņems rokās šauteni un ies aizstāvēt Latviju, ja kas?!

 35. mērkis ir viens,latviešus iznīcināt un padzīt no LATVIJAS.

  • Kārtīgi latvieši parādā nepaliek un tur jau vairāk tie nelatvieši, ja kas …! 🙂
   Atraduši nabaga vecīti ko tagad reklamē…!
   Pērējie visi neav maksājuši pat tik niecīgas summas kā 5 eur/mēn.

   No comments!
   Visus uz tiesu!

 36. Tā turpinot neviss pārdos relikvijas,bet sāks radikālāk rīkoties .

 37. Liberastu režīms daudziem atvērs acis par dermokrātijas būtību. Pēc šādiem gājieniem 4.maiju tagad svinēs oligarhu, kampēju un eirokrātu pulciņš? Par ko cīnījās auseklīši t.s. dziesmotajā revoļūcijā un barikādēs?

  • Gan jau arī šeit ir Maskavas roka. Šlitke-plitke ar latvieša vārdu Normunds ir tikai izkārtne, bet īstie režisori sēž Kremlī.

 38. politiski represēts nav svētā govs finansu jautājumos, tam tāpat jāpilda savas saistibas, netaisi parādus nebūs jāatdod

  • Viņš nav nevienam parādā.

  • “PIESPIEDU NOMA” NAV SAISTOŠA. JO NEVIENU NEVAR UN NEDRĪKST “PIESPIEST”. VISI LĪGUMI TIEK SLĒGTI UN APSTIPRINĀTI PIE NOTĀRA PĒC ABU PUŠU VIENOŠANĀS. JA IR BIJUSI KAUT KĀDA “PIESPIEŠANA” (REKETS, NAUDAS IZSPIEŠANA, ĻAUNPRĀTĪGA LIKUMU NEPILNĪBU IZMANTOŠANA), TAD TAS JAU IR KRIMINĀLNOZIEGUMS.

   • tā var runat tikai Atbildēt

    plikadīda kam nekas nepieder. ja tu lieto(dzīvo uz sveša īpašuma) tad jāmaksā, negribi maksāt, drīksti savākt savas pekelites un tīties prom

 39. Vai tiešām neviens nespēj tikt galā ar nekrietno reketa bandītu Šlitki? Kas – jūs esat galīgi aptaurēti? Te jau notiek vēl trakāka bandītu patvaļa kā 90-tajos gados. Un tikai tāpēc, ka tam bandītam ir jurista izglītība un droši vien arī oligarhu (pie kuriem viņš pats pieder) un korumpēto politiķu atbalsts?

 40. Un viņš tāds nav vienīgais!!! Arī man par 115 gadu vecu dzimtas māju nodoklis pēdējo divu gadu laikā ir pieaudzis par 96 % un nu jau sniedzas tūkstošos!!!! Latvijas valsts dara visu ,lai iznīcinātu tautu! Tas ir genocīds !

 41. Ilmārs 5 līmeņa profesionāls maģistrs mērniecībā un zemes ierīcibā Atbildēt

  Kad beidzot mūsu 100 gudrajiem pielegs ka DZIMTBŪŠANU atcēla cars,un šis murgs ir jāatceļ .Mans priekšlikums ir Valsts Prezidentam ,Saeimā pie Dolgopolova ,Šulca,Kursītes-Pakules,Bērziņa ,Barčas.[Pilsētu zemēm to pašu likumu kā lauku zemēm,kamēr ir brīvas Valsts un pašvaldību zemes vai sertifikātus,jo ir ap 120 000 dzīvikļu īpašnieku un 2 000 zemju īpašnieku SABIEDRĪBAS INTEREŠU VĀRDĀ,un privatizējot dzīvokļus mēs ar setifikātiem SAMAKSĀJĀM par piespiedu kārta iesfēmoto zemi un otrreiz maksāt ar NAUDU ir PRETIESISKI un NELIKUMĪGI. Aicinu 27 martā 18-00 pie Saeimas uz sapulci un stāvēsim līdz UZVARAI.

 42. VIENS VAARDS GENOCIIDS.

 43. Jā, mūsu Valstī nupat kļūst neiespējami uzturēties, jo nespējam nopelnīt, lai apmaksātu visus šos “likumīgos” NODOKĻUS, KURI AUG KĀ SĒNES PĒC LIETUS. Drīz tie simtkāršosies.
  Nosodiet meni, bet par šādu Latviju vairs otreiz uz barikādēm NEIEŠU!!

 44. Ko deputāti dara? Joprojām gurkjo!

 45. Tā mūsu likumi iznīcina pat tos, kuri jau tā bija padomju varas mocīti, badināti, sisti, aizvesti lopu vagonos desmitiem tūkstošu kilometru attālumā, velkot savu dzīvību aukstās Sibīrijas barakās… Tā tagad turpina iznīcināt mūsu tautu, ja ne ar ieročiem, tad mistiskām un astronomiskām nomas maksām , zemes nodokļiem. Vai tiešām tik grūti 25 gadu garumā sakārtot šīs lietas?

  • vecais nīgrais onkulis Atbildēt

   A kas tev nepatīk? Padomju vara atņēma liumīgajam īpašniekam Bulam zemīti, nu un viņš izmantoja savas īpašnieka tiesības un pārdeva zemi Šlitkem. Represētajiem arī atdeva viņu īpašumus, vai ne tā? Ja negribŗjām atjaunot privātīpašumu, tad jau varējām palikt Gorbija rekonstruētajā PSRS un sociālismā.

Draugiem Facebook Twitter Google+