Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
3. februāris, 2012
Drukāt

Nosoda izstādi par “uz Latviju aizdzīto bērnu likteni”

djukovs_aleksandrs

Krievijas Mūsdienu vēstures muzejā ir atklāta izstāde “Aizvestā bērnība: 1943-1944. Uz Latviju aizdzīto bērnu liktenis”. Ārlietu ministrija (ĀM) asi nosoda šo izstādi, to uztverot kā ļaunprātīgu vēstures falsifikāciju, dezinformējošu un klaju propagandas nolūkos veidotu pasākumu, aģentūru LETA informēja ĀM Preses un informācijas nodaļā.

“Tā kalpo to spēku interesēm, kuru mērķis ir traucēt Latvijas un Krievijas attiecību normalizācijai,” teikts ĀM paziņojumā masu medijiem.

Izstādes organizētājs Aleksandrs Djukovs (attēlā), 2008.gadā dibinātā sabiedriskā fonda “Vēsturiskā atmiņa” direktors, kārtējo reizi izcēlies ar tendencioziem atklājumiem, norāda ĀM. Jau agrāk Djukovs savos rakstos ir mēģinājis pamatot, ka Staļina-Hitlera pakts un tā protokoli ir bijuši nepieciešami, Baltijas valstu okupācija nav notikusi un Baltijas valstu iedzīvotāju barbariskās deportācijas bijušas likumsakarīgas.

“Tiem, kuri patiesi interesējas par šīs traģiskās vēstures notikumiem, ir skaidrs, ka nedz minētai izstādei, nedz Djukova darbībai nav sakara ar vēstures zinātni,” uzsver ĀM.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (50)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+