×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2016
Drukāt

Nosoda Zviedrijas ministres “stulbos” aicinājumus (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu ceturtdien nosodīja Zviedrijas ārlietu ministres Margotas Vallstrēmas aicinājumus izmeklēt pēdējo mēnešu laikā daudzkārt pieredzētos gadījumus, kad Izraēlas drošības spēku pārstāvji nogalinājuši palestīniešus, ministres aicinājumus dēvējot par “stulbiem” un “amorāliem”.

Zviedrijas ministre ceturtdien aicināja veikt “rūpīgu un ticamu izmeklēšanu” par palestīniešu nogalināšanu kopš oktobra Izraēlā un okupētajās teritorijas pārņēmušās vardarbības gaitā.

“Es uzskatu, ka tas, ko pateica Zviedrijas ārlietu ministre, ir briesmīgi, es uzskatu, ka tas ir amorāli, tas ir netaisni un tas vienkārši ir aplami,” tiekoties ar ārvalstu žurnālistiem, sacīja Netanjahu.

“Tas ir briesmīgi, tas ir amorāli, tas ir stulbi,” viņš sacīja, tiesa gan, atšķirībā no citām Telavivas amatpersonām no apsūdzībām antisemītismā viņš atturējās.

“Citu dienu Parīzē tika nošauts ar nazi bruņojies terorists. Vai arī tā ir ārpustiesas slepkavība? Vai Zviedrijas ārlietu ministre ierosinājusi izmeklēt arī to, kas notika Parīzē?” vaicāja Netnajahu.

Palestīniešu uzbrukumu vilnī Izraēlā un okupētajās teritorijās kopš 1.oktobra nogalināti 23 izraēlieši.

Šajā pašā laika posmā nogalināti 152 palestīnieši. Vairums palestīniešu zaudēja dzīvību, uzbrūkot Izraēlas civilistiem un drošības spēku pārstāvjiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas vainīgs, tas bailīgs. Nu kāpēc gan jābaidās no izmeklēšanas, ja krimināla nav bijis?

  2. Gan jau zviedri nonāks pie tā paša… tikai sapratīs pie 1000 nogrieztās galvas. To gan nenovēlu, bet tā ir dzīves realitāte…WELCOME ar pabalstiem…

    • Kam tu esi pilsonis? Paskaidro man labāk, kādas tiesības izraeles pilsoņiem okupētā teritorijā aizsargāties ar ieročiem. Tas zaudējumu skaits vairāk runā par genocīdu nevis par atsevišķu personu aizstāvēšanos sekas. Domāju, ka Zviedijas ministre nemaz tik stulba nav, drīzāk tas Benjamins ir rupš tēviņš. Tā izteikties par sievieti var tikai refinēts žīds.

  3. Aizstāv Izrēkiešu pašaizsardzību no arābu musulmaņu svētā kara veic\ejiem ,profilakse vienmēr ir labāka par slimību,lētāk ! Laiks arī LV pielsoņiem ikdienā nēsāt ieročus ,ipaši sievietēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+