×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Saeima nosoda Nadijas Savčenko nepamatotu notiesāšanu (20)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Saeima ceturtdien, 31.martā, pieņēma paziņojumu par Ukrainas parlamenta deputāti un Gaisa spēku piloti Nadiju Savčenko, nosodot viņas notiesāšanu, kas balstīta uz safabricētām un politiski motivētām apsūdzībām.

Paziņojumā uzsvērts, ka Krievijas Federācija, veicot Savčenko nolaupīšanu un nelikumīgo pārvietošanu pār Ukrainas starptautiski atzītajām robežām, kā arī īstenojot ilgstošo prettiesisko aizturēšanu, ir pārkāpusi starptautiskās saistības.

Paziņojumā paustas bažas par Savčenko kritisko veselības stāvokli un Krievijas Federācija aicināta saskaņā ar tās starptautiskajām saistībām un Minskas vienošanos, kas paredz visu politisko ķīlnieku un nelegāli apcietināto personu atbrīvošanu, kā arī, balstoties uz humāniem apsvērumiem, nekavējoties atbrīvot Savčenko.

Tāpat paziņojumā aicināts atbrīvot arī citus Krievijas Federācijā prettiesiski aizturētos Ukrainas pilsoņus. Krievijas Federācija kā ANO Drošības padomes pastāvīgā locekle rosināta rūpēties par ANO Statūtos nostiprināto principu un cilvēktiesību ievērošanu savā valstī.

Paziņojumā starptautiskā sabiedrība mudināta nosodīt Savčenko notiesāšanu un Krievijas Federācija aicināta ievērot tās starptautiskās saistības, nekavējoties atbrīvojot Savčenko un citus prettiesiski aizturētos Ukrainas pilsoņus.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Apnicis par to Savčenko,vai tad pašiem mums nepietiek savu problēmu,kaut vai ar tiem valsts nodevējiem ,kuri sēž augstos amatos LV un tie,kuri ielīduši Briselē,lai spiegotu un darbotos pret Latviju.

 2. Господам из сейма следует обратить внимание на опыт своих наставников из «светоча демократии», сиречь США. Они вот совсем не стесняются юридически преследовать граждан других стран, распространяя свою юрисдикцию практически чуть ли не на весь мир. Вынуждают выдавать людей для суда в америке, не останавливаются даже перед похищениями и вооружённым захватом граждан чужих стран. Таких примеров множество, и даже есть один из Латвии. Ну так господа, будьте справедливыми, осудите их тоже! Или вам слабо?!

  • Искусственный интеллект, созданный в РФ, через неделю написал “Крымнаш!”, украл полмиллиарда, купил дом в Майами и исчез из поля зрения.

   • Что сказать, ну и молодец. Жаль в Латвии такого не изобрели, мог бы помочь с долгами расчитаться.KKomentārsomentārs

  • ПАРАШИНО Atbildēt

   Великие – делают то, что считают нужным, а вассалы хлебают лаптем щи. Есле нальют, разумеешь!

 3. Un kas tālāk……

 4. Saeima nepamatoti nosoda Nadijas Savčenko pamatotu notiesāšanu

  • Toties ukraiņiem un Ukrainas armijā dienējošajiem krieviem ir pamatotas tiesības fiziski iznīcināt Krimā un Ukrainas austrumos sirojošās un no nacistiskās krievijas iesūtītās okupantu un teroristu bandas!

   • Ko nozīmē vārds ,,bļin,,? Vai tas ir saistīts ar bļinčikiem ,jeb latviski pārtulkojot-pankūkām. Iespējams ka tas atvasināts no vārda kas saistīts ar pērkamu sievieti.

    • Ja, ar pankūkām. Ir tads teiciens: первый блин – комом. Это слово от туда.

 5. KAS TA TADA savcenko SLEPKAVA,GALU GALA VAIRAK RUPEJATIES PAR SAVU TAUTU KURA SLIKST NABADZIBAIDIOTU BARS ,SLEPKAVAS AIZSTAVJI.

  • TU JAU MŪS AIZSTĀVI !!!
   Vai tad vēl kāda cita aizstāvība ir vajadzīga ?????

  • Paldies Savčenko par okupantu un teroristu atšaušanu krievijas okupētajā Ukrainā! Katra patriota pienākums ir atbrīvot savu zemi no okupantiem, kolonistiem un teroristiem!
   Novēlu ukraiņiem un tatāriem atbrīvot Krimu. Novēlu japāņiem atbrīvot Kuriļu salas. Novēlu čečeniem kārtīgi noslaukt krieviju un vēlāk nodibināt neatkarīgu Čecenijas valsti. Novēlu citām tautām atbrīvot tās savas zemes, kuras okupējusi un anektējusi nacistiskā krievija.

   • Купи себе губоукладчик, мечтатель! Очень помогает усмирять несбыточные желания.

   • Keniskberga ari jāatgriež,kā tas paredzēts pēc noslēgtā starpvalstu līguma.

    • Угу, вот прямо сейчас сразу. Купи себе губоукладчик тоже.

     • Atkal no miskastes izlīdi, smirdīgais krievnacist ?? Neko loģisku nevari izvemt ,bet tomēr centies kaut ko vāvuļot ! Ņirgas nāk par tādu truleni !

     • > A.L.P. 31. marts, 2016 14:17
      Сам ты дерьмо вонючее! П.С. Это повторный комментарий. Обращаю внимание модераторов на то, что если вы не хотите допускать ругань в ответных комментариях, то тогда, будте уж так любезны, удаляйте оба комментария!

Draugiem Facebook Twitter Google+