Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
23. septembris, 2016
Drukāt

Nosperts valsts noslēpums! Soctīklotāji smej: “Comedy KNAB” (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto.

“Comedy KnaB Latvia piedāvā,” reaģējot uz informāciju, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) pazuduši valsts noslēpumu saturoši dokumenti, smej soctīklotāji.

Slepenā materiāla pazušana konstatēta pagājušā nedēļā. No KNAB apstiprinājumu par materiāla pazušanu neizdevās iegūt, jo, kā norādīja KNAB sekretariāta vadītāja Māra Priedīte, birojs nekomentēs jautājumus, kas saistīti ar valsts noslēpuma objektu pārvaldību, vēstīja aģentūra LETA.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lieta “nejauši” atradīsies, no kāda seifa tiks izmesta koridorā, pievāks cits darbinieks un atdos un viss būs kārtībā, ja nav noticis kaut kas nopietnāks – ja nav pievācis pats Srtreļčenoks. Bet Loskutovs jau apstiprināja, ka lieta nolaupīta – iespējams zina, kas nolaupīja un kādēļ: teicis, ka lai diskreditētu viņa, Loskutova “draugu” Streļčenoku.
    Varbūt lieta atradīsies, kad tiks ievēlēts jauns KNABa priekšnieks? Varianti ir, bet kategoriskais Loskutova apgalvojums, ka lieta nolaupīta, lai diskreditētu Streļčenoku, ir nopietni un valstiski vērtējams SABā, Saeimā un Vienotībā: jāpieprasa paskaidrojums, no kurienes viņam tāda ziņa.

  2. Un,tagad to puisi konkursā apstiprinās par vadītāju ATKĀRTOTI?!Vai šī valstiņa grib turpināt eksistēt?!

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+