×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
19. augusts, 2013
Drukāt

“Nosvini skolas sākumu Vārnu ielas republikā!” Dailes teātrī

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

1.un 2. septembrī Dailes teātrī notiks pasākums “Nosvini skolas sākumu Vārnu ielas republikā!”, kas līdz ar izrādi “Vārnu ielas republika”, kura tiks rādīta pēdējo reizi, 1.septembra vakarā tiks atspoguļots arī LTV1, radot iespēju noskatīties izrādi un ielūkoties arī teātra aizkulisēs.

Pasākumā “Nosvini skolas Vārnu ielas republikā!” visus gaidīs atraktīvas radošās darbnīcas, iejušanās “republikāņu” vai “indiāņu” lomās, republikas karoga izveide, dažādas atrakcijas un iespēja nofotografēties kopā ar aktieriem. Mazie skatītāji varēs izbaudīt Latvijas gumijlēcēju kluba piepūšamās atrakcijas un mācīties šaut ar loku, būs zinātkāres centra “Zili brīnumi” pārsteigumi, Latvijas Nacionālās bibliotēkas grāmatu lāpīšanas darbnīca, saldumu darbnīcas kopā ar uzņēmumu “Dansukker| un A/S “Laima”, Latvijas Mazpulku foto izstāde “Mazpulcēnu labie darbi Latvijai” un mazpulcēnu praktisko gudrību mācīšana, kā arī izklaides centra “Fantasy Park” sportiskās aktivitātes.
Izrādes “Vārnu ielas republika” notiks 1.un 2.septembrī plkst.18.00, kā arī 1.septembrī plkst.13.00. Lielie un mazie skatītāji uz pasākumu “Nosvini skolas sākumu Vārnu ielas republikā!” aicināti jau divas stundas pirms katras izrādes sākuma.
LTV1 izrādes tiešraide 1.septembrī sāksies plkst.18.15.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+