Mobilā versija
+15.4°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
16. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgā noteiks Gada policistu

Foto - LETAFoto - LETA

Lai novērtētu Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieku veikumu visa 2014. gada garumā un izceltu teicama darba darītājus vai kāda policijas darbinieka īpašo veikumu dienesta pienākumu izpildē, glābjot vai aizsargājot līdzcilvēkus, RPP aicina ikvienu rīdzinieku dalīties savā pieredzē un pozitīvajā saskarsmē ar pašvaldības policijas darbiniekiem.

Titula “Gada policists” pretendents var būt jebkurš RPP pārvaldes vai specializētā dienesta darbinieks, kas ar savu darbu, sniegto palīdzību vai pozitīvo attieksmi ir palīdzējis, sniedzis atbalstu kādam no mums. Pretendentus apbalvojumam “Gada policists” līdz 2014. gada 10. novembrim aicina pieteikt, iesūtot konkrēta pašvaldības policijas darbinieka vārdu, uzvārdu un darbinieku raksturojošo informāciju vai notikumu pieteicējam ērtākā veidā – elektroniski, uz e-pasta adresi “rpp@riga.lv”, RPP mājaslapas “rpp.riga.lv” sadaļā “Gada policists 2014”, rakstiski, vēstuli sūtot pa pastu vai nogādājot personīgi RPP, Lomonosova ielā 12a, pašvaldības policijas postenī Rīgas domē Rātslaukumā 1 vai tuvākajā pašvaldības policijas pārvaldē, vai telefoniski, piezvanot pa RPP uzticības tālruni 67037555 un ierunājot precīzu informāciju.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+