Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgā noteiks Gada policistu

Foto - LETAFoto - LETA

Lai novērtētu Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieku veikumu visa 2014. gada garumā un izceltu teicama darba darītājus vai kāda policijas darbinieka īpašo veikumu dienesta pienākumu izpildē, glābjot vai aizsargājot līdzcilvēkus, RPP aicina ikvienu rīdzinieku dalīties savā pieredzē un pozitīvajā saskarsmē ar pašvaldības policijas darbiniekiem.

Titula “Gada policists” pretendents var būt jebkurš RPP pārvaldes vai specializētā dienesta darbinieks, kas ar savu darbu, sniegto palīdzību vai pozitīvo attieksmi ir palīdzējis, sniedzis atbalstu kādam no mums. Pretendentus apbalvojumam “Gada policists” līdz 2014. gada 10. novembrim aicina pieteikt, iesūtot konkrēta pašvaldības policijas darbinieka vārdu, uzvārdu un darbinieku raksturojošo informāciju vai notikumu pieteicējam ērtākā veidā – elektroniski, uz e-pasta adresi “rpp@riga.lv”, RPP mājaslapas “rpp.riga.lv” sadaļā “Gada policists 2014”, rakstiski, vēstuli sūtot pa pastu vai nogādājot personīgi RPP, Lomonosova ielā 12a, pašvaldības policijas postenī Rīgas domē Rātslaukumā 1 vai tuvākajā pašvaldības policijas pārvaldē, vai telefoniski, piezvanot pa RPP uzticības tālruni 67037555 un ierunājot precīzu informāciju.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (57)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+