×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
17. decembris, 2012
Drukāt

Noteiks labāko lauksaimniecības kooperatīvu

Sākusies balsošana Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) rīkotajā konkursā “Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs”. Konkursa mērķis ir noteikt labāko Latvijas kooperatīvu, kas, realizējot kooperācijas ideju, ieguvis lauksaimnieku atzinību un uzticību. 


 

Anketas pieejamas Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra birojos, lauksaimnieku neval­stisko organizāciju birojos un Zemkopības ministrijā, tāpat ikviens var balsot par sev tīkamāko kooperatīvu dažādās nominācijās elektroniski: interneta mājas lapā balso.llka.lv.

Ar sabiedrisko balsojumu tiks noteikts 2012. gada labākais kooperatīvs, savukārt nozares ekspertu žūrija noteiks uzvarētāju nominācijā “Gada kooperatīvs izaugsmē”. Labākie lauksaimniecības kooperatīvi tiks noteikti trīs grupās – lielie, vidēji lielie un mazie kooperatīvi, ņemot vērā to apgrozījumu. Balsošana norisināsies līdz 9. janvārim, un pēc rezultātu apkopošanas laureāti tiks paziņoti 1. februārī.

LLKA valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons: “Vienlīdz augstu novērtējam arī mazo kooperatīvu darbību, tāpēc šogad atšķirībā no iepriekšējām reizēm ir mainīta arī balsošana kārtība – labākā kooperatīva statuss vairs netiks piešķirts novadu griezumā, bet gan visas Latvijas mērogā, sacenšoties trijās kategorijās, kas sarindotas pēc kooperatīvu lieluma.”

Konkursu finansiāli atbalsta kooperatīvu ilggadējie sadarbības partneri – “Amazone”, “Väderstat”, “Dojus Latvija”, “Tornum”, “Augu aizsardzības serviss”, informatīvie atbalstītāji – “Latvijas Avīze”, “Dienas Bizness”, “Piena Ziņas”, “Saimnieks”, “Agro Tops”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+