Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. oktobris, 2013
Drukāt

Noteiks labākos sociālos darbiniekus


Foto - LETAFoto - LETA

Pieteikuma anketas var iesniegt Skolas ielā 28, Rīgā, LV-1331, vai sūtot elektroniski pa e-pastu: lm@lm.gov.lv. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā. Pretendentu var izvirzīt iedzīvotāji, darba devēji, nevalstiskās organizācijas. Visatzinīgāk novērtētie sociālie darbinieki saņems dažādas balvas. Lai pretendētu uz titulu “Labākais sociālais darbinieks Latvijā”, nepieciešama ne mazāk kā trīs gadu sociālā darba pieredze. Žūrija anketas izskatīs un lēmumu pieņems līdz 1. novembrim.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+