Mobilā versija
+1.6°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
11. maijs, 2015
Drukāt

Noteikti meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” laureāti

Foto: LETAFoto: LETA

Meža nozares gada balvas "Zelta čiekurs".

Zemkopības ministrijas (ZM) Meža dienu komiteja ir noteikusi meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” 2014. gada ieguvējus nominācijā “Par mūža ieguldījumu”, “Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” un “Par ieguldījumu zinātnes attīstībā”.

ZM informē, ka balvu “Zelta čiekurs” nominācijā “Par mūža ieguldījumu” saņems izcili nozares ļaudis – Gunārs Dišlers, Māris Laiviņš, Jānis Mārciņš, Āris Smildziņš un Andris Ziemelis.

Laureāti nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” ir SIA “ASP Pluss”, SIA “4 Plus” un SIA “Baltic Block”, nominācijā “Par ieguldījumu zinātnes attīstībā” – Andis Lazdiņš, Leonards Līpiņš un SIA “Integrētās audzēšanas skola”, bet nominācijā “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” – meža īpašnieki Mārcis Saklaurs, Gundars Seisums un Dainis Zuika.

Gada balvas ieguvējus šajās nominācijās suminās apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 22. maijā Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā.

Balvas pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā kandidātus vērtē eksperti, bet otrajā – zemkopības ministra vadītā Meža dienu komiteja.

Meža nozares gada balva “Zelta čiekurs” ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, un šogad to pasniegs 11. reizi.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+