Mobilā versija
+1.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
11. maijs, 2015
Drukāt

Noteikti meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” laureāti

Foto: LETAFoto: LETA

Meža nozares gada balvas "Zelta čiekurs".

Zemkopības ministrijas (ZM) Meža dienu komiteja ir noteikusi meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” 2014. gada ieguvējus nominācijā “Par mūža ieguldījumu”, “Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” un “Par ieguldījumu zinātnes attīstībā”.

ZM informē, ka balvu “Zelta čiekurs” nominācijā “Par mūža ieguldījumu” saņems izcili nozares ļaudis – Gunārs Dišlers, Māris Laiviņš, Jānis Mārciņš, Āris Smildziņš un Andris Ziemelis.

Laureāti nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” ir SIA “ASP Pluss”, SIA “4 Plus” un SIA “Baltic Block”, nominācijā “Par ieguldījumu zinātnes attīstībā” – Andis Lazdiņš, Leonards Līpiņš un SIA “Integrētās audzēšanas skola”, bet nominācijā “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” – meža īpašnieki Mārcis Saklaurs, Gundars Seisums un Dainis Zuika.

Gada balvas ieguvējus šajās nominācijās suminās apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 22. maijā Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā.

Balvas pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā kandidātus vērtē eksperti, bet otrajā – zemkopības ministra vadītā Meža dienu komiteja.

Meža nozares gada balva “Zelta čiekurs” ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, un šogad to pasniegs 11. reizi.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+