Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
11. maijs, 2015
Drukāt

Noteikti meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” laureāti

Foto: LETAFoto: LETA

Meža nozares gada balvas "Zelta čiekurs".

Zemkopības ministrijas (ZM) Meža dienu komiteja ir noteikusi meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” 2014. gada ieguvējus nominācijā “Par mūža ieguldījumu”, “Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” un “Par ieguldījumu zinātnes attīstībā”.

ZM informē, ka balvu “Zelta čiekurs” nominācijā “Par mūža ieguldījumu” saņems izcili nozares ļaudis – Gunārs Dišlers, Māris Laiviņš, Jānis Mārciņš, Āris Smildziņš un Andris Ziemelis.

Laureāti nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” ir SIA “ASP Pluss”, SIA “4 Plus” un SIA “Baltic Block”, nominācijā “Par ieguldījumu zinātnes attīstībā” – Andis Lazdiņš, Leonards Līpiņš un SIA “Integrētās audzēšanas skola”, bet nominācijā “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” – meža īpašnieki Mārcis Saklaurs, Gundars Seisums un Dainis Zuika.

Gada balvas ieguvējus šajās nominācijās suminās apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 22. maijā Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā.

Balvas pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā kandidātus vērtē eksperti, bet otrajā – zemkopības ministra vadītā Meža dienu komiteja.

Meža nozares gada balva “Zelta čiekurs” ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, un šogad to pasniegs 11. reizi.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+