×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. decembris, 2013
Drukāt

Noteikti meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” laureāti

Foto: LETAFoto: LETA

Meža nozares gada balvas "Zelta čiekurs".

Zemkopības ministrijas Meža dienu komiteja ir noteikusi nozares gada balvas “Zelta čiekurs” 2013.gada ieguvējus nominācijā “Par mūža ieguldījumu”, “Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” un “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā”.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja ministrijā, balvu nominācijā “Par mūža ieguldījumu”, kas tiek piešķirta par nozīmīgu mūža ieguldījumu nozares attīstībā, saņems meža ģenētikas pētnieks Jānis Birģelis, projektētājs Gunārs Klapars, meža zinātnieks Uldis Krūmiņš, meža inženieris Jānis Mūrnieks un zinātnieks Arnis Treimanis.

Laureāti nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” ir SIA “Wenden Furniture”, zemnieku saimniecība “Vairogi” un SIA “Verems”.

Nominācijā “Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” laureāti ir Pēteris Kaļva, Uldis Spulle un Sigita Vaivade.

Savukārt laureāti nominācijā “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” ir meža īpašnieki Guntars Dolmanis, Velta Kurzemniece un Juris Kūms.

Gada balvas ieguvēji šajās nominācijās tiks nosaukti apbalvošanas ceremonijas laikā.

Balvas pretendentu vērtēšanu organizē Zemkopības ministrija, un tā notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā kandidātus vērtē eksperti, un otrajā – zemkopības ministres vadītā Meža dienu komiteja.

Meža nozares gada balvu “Zelta čiekurs”, kas ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, pasniegs jau desmito reizi. Gada balvas “Zelta čiekurs” pasniegšanas ceremonija notiks 2014.gada aprīlī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+