Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
29. oktobris, 2015
Drukāt

Noticis sekmīgs uzbrukums valsts iestādes mājas lapai (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Noticis sekmīgs uzbrukums valsts iestādes mājas lapai, teikts “Cert.lv” mājaslapā.

“Cert.lv” norāda, ka, izmantojot zināmu ievainojamību, uzbrucēji veica sekmīgu ielaušanos kādas valsts iestādes mājas lapā, nesankcionēti mainot tās saturu.

Incidenta izmeklēšana turpinās, taču arī šis incidents papildina bēdīgi slaveno statistiku par tīmekļa vietnēm, kuras netiek pienācīgi atjaunotas.

Kompromitētā mājas lapa uzturēta uz novecojušas satura vadības sistēmas versijas “Joomla 1.7”.

“Cert. lv” izveidots 2011.gada februārī Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta ietvaros, un tā galvenā funkcija ir IT drošības veicināšana Latvijā. “Cert.lv” kopš 2013.gada ir Aizsardzības ministrijas pakļautībā. Iepriekš vienība bija Satiksmes ministrijas pārziņā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. zinu kam ir 1.5 un nav uzlauzta … ar softu vien internetaa neizdziivos arii, ja atjauninaas …

    IPS+IDS +WAF + aplikaacija un tad veel nav visi riski noveersti…

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+