×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. maijs, 2015
Drukāt

Notiek Vislatvijas Golfa diena

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 9.maijā, norisināsies Vislatvijas Golfa diena, kurā ikviens interesents aicināts iepazīt brīvdabas spēli, kas vienlīdz ir olimpisks sporta veids un aizraušanās miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Kā vēsta Latvijas Golfa federācija, pasākuma mērķis ir sniegt brīvi pieejamu iespēju neatkarīgi no vecuma atrast savu sportisko nodarbi veselībai un dzīvespriekam.

Katrā Latvijas golfa laukumā šajā dienā būs iespēja iepazīt spēles pamatus un apgūt pirmās praktiskās iemaņas.

“Golfs ir ideāli piemērots gan ģimenēm, gan jebkura vecuma individuāliem spēlētājiem, kas vēlas gūt azartiskus iespaidus un sportiskus panākumus vai vienkārši baudīt izklaidi svaigā gaisā un sakoptā ainavā. Aicinu ikvienu iepazīt lielisku spēli, kas turklāt ir ļoti pieejama sportiska nodarbe, jo izmaksas nepārsniedz dažus eiro stundā,” paudis Latvijas Golfa federācijas prezidents Vilis Krištopans.

Dalībniekiem Golfa dienā būs nodrošināts viss nepieciešamais spēles iepazīšanai bez maksas – gan trenera padoms un inventārs, gan iespēja pašrocīgi sist bumbiņu.

Golfa diena risināsies vairāk nekā desmit laukumos Rīgā (“Ozo Golf Club”), Mārupē (“Viesturi”), Krimuldas novadā (“Reiņa trase”), Burtnieku novadā (“Avoti”), Kocēnu novadā (“Zēmeles”), Madonas novadā (“Kalnozoli”), Gulbenes novadā (“Siltie” un “Riekstiņi”), Tukuma novadā (“Odiņi”), Rojas novadā (Roja) un Ventspils novadā (Usma).

Golfa dienas pasākumu detalizēta informācija un reģistrācija Latvijas Golfa federācijas mājaslapā “golf.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+