Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
13. jūnijs, 2014
Drukāt

Notiesā grautiņa dalībnieku


Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas apgabaltiesa vienam no 2009. gada 13. janvāra grautiņos apsūdzētajam Silvesteram Audrim piesprieda četru mēnešu cietumsodu.

Tiesa lēma soda izciešanā ieskaitīt Apvienotajā Karalistē apcietinājumā pavadīto laiku, kā arī par labu valstij piedzīt 229 eiro par zvērināta advokāta pakalpojumiem. Iepriekš lietas iztiesāšanas laikā apsūdzētais nozuda un tiesa izsludināja Audri meklēšanā. Lielākā daļa 13. janvāra grautiņos apsūdzēto pirmās instances tiesas spriedumu jau sagaidījuši. Vairums no viņiem atzīti par vainīgiem un sodīti ar piespiedu darbu, daži saņēmuši nosacītu brīvības atņemšanu, bet reālu cietumsodu izpelnījušies vien tie, kuri jau iepriekš izdarījuši noziegumus.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+