Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. februāris, 2014
Drukāt

Krievijā notiesā protestu dalībniekus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Maskavas tiesa piesprieda līdz četru gadu ilgu cietumsodu astoņiem apsūdzētajiem, kas atzīti par vainīgiem līdzdalībā masu nekārtībās 2012. gada maijā Bolotnajas laukumā protestos pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

Tiesa visus apsūdzētos atzina par vainīgiem līdzdalībā masu nekārtībās un vardarbībā pret policijas darbiniekiem, kas nav saistīta ar kaitējuma veselībai nodarīšanu. Prokuratūra bija lūgusi tiesu piespriest apsūdzētajiem cietumsodu no pieciem līdz sešiem gadiem vispārēja režīma kolonijā. Apsūdzēto advokāti lūdza tiesu klientus attaisnot. Vakar pie tiesas nama, kur bija sapulcējušies apsūdzēto atbalstītāji, tika aizturēti vairāk nekā divsimt protestētāju. Starptautiskā cilvēktiesību aizstāvju organizācija “Amnesty International” Maskavas tiesas lēmumu nosauca par “derdzīgu netaisnību” un nosodīja to kā “paraugprāvu”.

Pievienot komentāru

Gruzijā nošauts cilvēks, kurš mēģinājis iekļūt NATO objektā (2)Gruzijā svētdien nošauts cilvēks, kurš nelikumīgi mēģinājis iekļūt stingri apsargātajā Gruzijas-NATO mācību centrā, netālu no galvaspilsētas Tbilisi, pirmdien pavēstīja Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+