×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

Notiks Aijas Andrejevas koncerti Latvijas pilsētās

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātāja Aija Andrejeva uzstājas mūžībā aizgājušā komponista un dziesminieka Ulda Stabulnieka atceres koncertā "Tik un Tā".

Aijas Andrejevas jaunā albuma “Mežā” koncertu sērija notiks Liepājā, Valmierā, Rīgā, Ventspilī un Rēzeknē, informēja dziedātājas pārstāve Kristīne Kutuzova.

Kā stāsta koncertprogrammas komponists Kārlis Lācis, tā ir akustisks vēstījums par mīlestību solo balsij, divām ģitārām, klavierēm, trompetei un sitaminstrumentiem.

Koncertā Andrejevas pavadošajā mūziķu grupā spēlēs Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Konstantīns Jemeļjanovs, Ēriks Upenieks un Andris Grunte. Koncertā piedalīsies arī mūzikas autors – Lācis. Dziesmu tekstu autore ir dzejniece Māra Zālīte, savukārt koncertuzveduma režisors – Juris Jonelis, horeogrāfe – Olga Žitluhina.

Koncertuzvedums “Mežā” izskanēs 1. februārī Liepājas teātrī, 8. februārī Valmieras teātrī, 22. februārī Rīgā, mūzikas namā “Daile”, 27. februārī Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”, un 1.martā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”.

Albums “Mežā” nopērkams lielākajās mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās no pērnā gada 25. novembra, kā arī interneta veikalā “iTunes”. Albuma vizuālo noformējumu veidojušas fotogrāfe Iveta Vaivode un māksliniece Ingrīda Zābere.

Komponists Kārlis Lācis par mūziku albumiem “Mežā” un “Ziedonis. Lācis. Sievietes” nominēts “Dienas” gada balvai kultūrā kategorijā “Gada notikums mūzikā 2013”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+