×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
5. augusts, 2015
Drukāt

Notiks Aleksandram Kublinskim veltīts koncerts

Foto - FacebookFoto - Facebook

Koncertzālē “Rīga” šovakar plkst.19 notiks komponistam Aleksandram Kublinskim veltīts labdarības koncerts, aģentūru LETA informēja viens no koncerta rīkotājiem Vladimirs Sisojevs, kurš ilgus gadus muzicējis kopā ar Kublinski.

Par koncerta biļetēm savāktie līdzekļi tiks veltīti Kublinska rehabilitācijai pēc insulta, kuru viņš piedzīvoja aptuveni pirms pusgada. Komponists joprojām atrodas slimnīcā, kur lēnām atveseļojas, atsākot runāt un pieceļoties kājās. Tomēr, lai viņš atsāktu pilnvērtīgu dzīvi, ir nepieciešama rehabilitācija.

Koncertā, lai atbalstītu Kublinski, uzstāsies grupas “Eolika”, “Kredo” un “Keksi”, Žoržs Siksna, Viktors Lapčenoks, kā arī Viktors Zemgals ar grupu. Uz skatuves kāps arī Vjačeslavs Mitrohins ar savu grupu.

Kublinskis savu komponista karjeru sāka 60.gados. Viņš bijis Rīgas estrādes orķestra diriģents 1962.gadā, kā arī dibinājis filharmonijas ansambli “Rīga”. Komponists izveidojis ansambli “Jūrmalas balsis”, kurā dziedājuši arī grupas “Eolika” mūziķi, kā arī jauniešu grupu “Baltijas balsis”.

Starp Kublinska populārākajām kompozīcijām ir “Noktirne”, “Minikleitiņa” un “Zemeņu lauks”, kuras izpildījusi grupa “Eolika”.

Kublinskis saņēmis arī Latvijas mūzikas ierakstu “Gada balvu” par mūža ieguldījumu.
Biļetes uz labdarības koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+