Mobilā versija
Brīdinājums +26.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Notiks ekspedīcija pa Kurzemes bākām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamās nedēļas nogalē, 13. aprīlī, biedrība “Dabas draugi” ceļotkāriem autobraucējiem piedāvā doties ekspedīcijā pa Kurzemi “Bāku medībās lēkājošo vimbu paradīzē”, aģentūru LETA informēja biedrība valdes loceklis Arvis Ozoliņš.
Ekspedīcija sāksies plkst.12 Kuldīgā pie Ventas rumbas, bet noslēgsies saulrieta laikā pie jūras Papē.
Kā stāsta Ozoliņš, Kuldīgā ekspedīcijas dalībnieki varēs vērot, kā vimbas nārsta laikā lec pāri Ventas rumbai. “Pavasaros pie ūdenskrituma vērojama pārsteidzoša dabas parādība, kad zivis nārstojot ūdenskritumu mēģina pārvarēt, lecot pa gaisu. Vimbām ir raksturīgi, ka viņas no jūras cenšas peldēt pret straumi uz mazām upītēm, kur tās savulaik piedzimušas, lai radītu savus pēcnācējus,” pauž “Dabas draugu” pārstāvis.
Piedalīties tiek aicināts ikviens, kas sirdī jūt dabas mīlestību. Ekspedīcijas grūtības pakāpe ir vidēja, lielākā daļa ceļa tiks veikta ar saviem auto. Pa ceļam ir paredzēti daži pārgājieni trīs līdz piecu kilometru garumā.
Grupas lielums būs 25 dabas draugi. Ekspedīcijai lūgums pieteikties līdz 10. aprīlim, rakstot e-pastu uz “Arvis.Ozolins@gmail.com”. Kā norāda Ozoliņš, ekspedīcijas dalībniekus gaida arī mājasdarbs. Tas, tāpat kā vēlamais ģērbšanās stils, tiks publiskots 11. aprīlī mājaslapā “www.dabasdraugi.lv“. Dalība ekspedīcijā būs bez maksas.
Biedrība “Dabas draugi” ir brīvprātīga jauniešu organizācija, kuras misija ir veidot radošu vidi, kurā aktīvi jaunieši varētu paust savu dabas mīlestību, radot jaunas aktīvās atpūtas iespējas Latvijā, un skaidrot aktīvās atpūtas priekšrocības sabiedrībā.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+